Podzimní moudrosti novodobých babiček

Nachlazení

Mladík kýchne. „Pozdravpánbůh. Tak už je to zase tady…“ hlásí při pohledu na vnuka ustaraně babička. „Podzim se vším všudy.“ Postpubertální chlapec nejdříve vyprskne smíchy, poté i důvodně do kapesníku. Jeho matka si ale pomyslí, že její matka má pravdu. Je to tady se vším všudy. Podzim v celé své barevné kráse, síle i zákeřnosti. Prskat a kašlat teď bude kdekdo…

Ale babička není včerejší. Svým potomkům v chladných dnech sice vařívá zázvorový čaj s medem, jako to dělávaly s úspěchem prababičky kdysi, připravuje bylinné extrakty a připomíná k nelibosti svých vnuků o hlavu větších než ona sama teplo na záda, čepice přes uši a rukavice, i když nemrzne. Každému z rodiny také k snídani a večeři pečlivě odpočítává 7 tobolek Wobenzymu.

Ví totiž, že při jejich pracovním a školním zápřahu má jejich obranyschopnost na podzim plné ruce práce a pomoci tělu zvenčí dostupnými prostředky se vyplatí.

Sama si to vyzkoušela na sobě. Není to žádná bábinka v šátku z Ladových obrázků, ale udržovaná moderní žena. Má načteno o působení enzymoterapie na lidský organismus i z pohledu odborníka. A kromě toho vše pečlivě konzultovala s praktickým lékařem. Kdyby se jí náhodou její rodina ptala, vybaví je důležitými informacemi:

Enzymy pomáhají odbourat toxické látky nahromaděné v organismu vlivem nejrůznějších chorobných stavů, a tím urychlit jejich odstranění a vyloučení.

Jako osvědčený lék systémové enzymoterapie je u nás užíván lék Wobenzym. Klinické studie i přímá praxe potvrzují výrazné zrychlení hojení poraněných tkání a napadených sliznic, snížení otoků a omezení bolestivosti. Při dlouhodobém užívání pak enzymová léčba podporuje rychlost a účinnost vlastních imunitních procesů organismu.

Ta moudrá žena totiž ví, že musí všem svým chráněncům nastartovat imunitu tak, aby letos nemusela řešit jejich nastydlé průdušky, kašle a rýmy a měla čas také sama pro sebe.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.