Kouř

Přejít na elektronickou cigaretu ano, či ne?

Elektronická cigareta Joyetech je zcela jiná, než e-cigarety před mnoha lety. Pokud jste doposud nezvládli přechod na e-cigarety, největším problémem je, že jste ji zřejmě vyzkoušeli příliš brzy. Bylo to prostě v době, kdy ještě nebyly dostatečně kvalitní. Možná jste také podlehli těm mnoha tvrzením, že jsou e-cigarety škodlivé. E-cigarety Joyetech dovedou přesvědčit o tom, že stojí za to na ně přejít. Často příčinou je také neznalost, nedostatečná informovanost, a proto i nesprávné používání e-cigarety. V době, kdy elektronická cigareta přišla na náš trh, nebyly informace a návody dostatečné.

Kvalita elektronických cigaret

Velmi častým problémem je také nekvalitní a podezřele levné zboží na různých tržnicích a stáncích. V dnešní době, kdy jsou cigarety v kamenných prodejnách a specializovaných e-shopech velice kvalitní, máte výhodu. Pokud jste v minulosti podlehli a vyzkoušeli nekvalitní e-cigarety, nedivíme se, že vás to asi odradilo. Zbavte se ale patálií s nekvalitním zbožím, poučte se a kupte si kvalitní Joyetech. Občas se také projeví alergie na propylen glykol, PG. Jde o velice malé procento populace, kteří mohou mít na tuto složku eliquidu nějakou alergii, stát se to ale může. I toto má ale řešení. V dnešní době si lze zakoupit bázi, tedy základ eliquidu s menším obsahem propylen glykolu. Ta se smíchá s aromatem, tedy nějakou příchutí, která žádný propylen glykol neobsahuje. Tím je problém vyřešen.

Bezpečnost e-cigaret

Nedejte na šíření poplašných zpráv v médiích, většinou jsou totiž sponzorované tabákovými společnostmi. Některé ze zpráv jsou až směšné. Například ta, že by e-cigareta někomu mohla bouchnout v ústech je reálná asi jako pád letadla na náměstí. Statisticky je pravděpodobnost naprosto mizivá. Elektronická cigareta má oproti klasickým cigaretám obrovskou budoucnost. Nyní je již spousta studií, že jsou zdravotně méně závadné a dokonce i levnější. Můžete je kouřit tam, kam vás s normální cigaretou nepustí. Oproti klasickým cigaretám mají samé benefity. Pokud jste se v nich již někdy dříve zklamali, nebojte si jim dát ještě druhou šanci, stojí to totiž za to. Elektronická cigareta Joyetech, to je docela něco jiného.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *