sex1

Krajkové kalhotky se mohou podepsat na vašem zdraví, pokud je vyberete špatně

Krajka jako symbol luxusu a elegance nikdy nevyjde z módy. Krajkové spodní prádlo je evergreenem, ve kterém se ženy cítí svůdně a neodolatelně. Může se ale stát i zdrojem nepříjemných faux pas. Jak se jim vyhnout?

Pomoc, ono to škrábe!

Nekvalitní materiály mohou být zdrojem mnoha nepříjemností. Tuhá škrábavá krajka je tou nejhorší eventualitou, která se vám může přihodit. Neustálého ošívání a poposedávání si totiž všimne určitě každý. Proto krajkové kalhotky nebo podprsenky nikdy nekupujte na tržnici, ale vsaďte na spolehlivé a zavedené obchody. I krajka může být vyrobena z bavlny nebo jiných materiálů, v nichž se vaše intimní místa nezapaří. Budete se v nich cítit pohodlně za všech okolností a žádná nepříjemná situace vás už zaručeně nezaskočí.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Hele, vzala jsem si jen kalhotky!

Také si myslíte, že pod bílé oblečení patří bílé spodní prádlo? Pak jste na omylu. Bílé prádlo vždycky prosvítá a to především v partiích, které jsou obtaženy trochu těsněji (například v oblasti zadečku). Jestliže si tedy pod bílé kalhotky vezmete i bílé kalhotky, na ulici se určitě dočkáte mnoha zvědavých pohledů. Na druhou stranu, patříte-li k ženám s perfektní postavou a umíte si zároveň vybrat dobře padnoucí spodní prádlo, nemusíte se bát odvážných experimentů. Jak by asi pod bílými kalhotami vypadaly červené krajkové kalhotky?

Krajka ve výstřihu je sexyyyy!

Výstřih saka či halenky je dobrou příležitostí ukázat okolí něco decentně vzrušujícího. Stačí kousek svůdné krajkové podprsenky vykukující zpod přísně střiženého outfitu a výsledek je zaručen. Pozor, stačí opravdu jen kousek! Půlka podprsenkového košíčku deroucí se na svět je už přece jen trochu moc. A spíše než do běžného života patří do vykřičených domů nebo podobných institucí.

Pozor dejte také na aktuální trendy. Zatímco jeden rok je odhalující krajka všeho druhu oblíbeným módním doplňkem snad všech celebrit, v dalším roce může být už beznadějně demodé. Ale nebojte se, módní návrháři se ke krajkám pravidelně vrací a zrovna letos jsou v kurzu.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Každý by se chtěl cítit skvěle. I já. Snažím se o to a některé zajímavosti ohledně zdraví vám prozradím ve svých článcích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *