Zdravý spánek

Zdravý spánek: Vytvořte si v ložnici maximální pohodlí

Dostatek kvalitního spánku je pro většinu z nás doslova alfou a omegou. Jestliže jsme odpočatí, pracovní výkon se zvyšuje a organismus funguje naprosto skvěle jako dobře namazaný stroj. V opačném případě je často situace kalamitní. Unaveného člověka poznáte na první pohled. Mnozí z nás si dopřejí spánku dostatek, nicméně i přesto se cítí hodně unavení. Pravděpodobně to bude dáno nevhodnými podmínkami pro spánek! Co je základem zdravého a klidného spánku? Na to se zaměříme v následujících řádcích.

Postel

Kvalitní postel a rošt

Základem pohodového spánku je bezesporu bytelná postel. Optimální jsou modely vyrobené z masivního dřeva. Jejich součástí musí být také spolehlivé postelové rošty složené optimálně z dřevěných lamel. Ty by měly být polohovatelné, což zajistí samozřejmě mnohem větší komfort. Volit lze jak pevný rošt s polohovatelnými lamelami, tak polohovatelný rošt. Díky němu je možné měnit tuhost jednotlivých zón. Jeho odklopením se taktéž jednodušeji dostanete do úložného prostoru pod postelí.

Lamelový rošt

Zapomeňte na staré rozvrzané matrace

Nesmírně důležitá je také správná matrace. Nabídka v posledních letech až neuvěřitelně stoupla. Na trhu lze najít matrace vyrobené z mnoha materiálů. Volit lze matrace taštičkové, z líné pěny, anebo latexové či mnohé další. Není od věci vybrat si matraci sendvičovou, která je složena hned z několika vrstev. Vybírejte určitě i podle atestů, jimiž musely kvalitní matrace projít.

Matrace

Komfortní spánek nemusí být drahý

Ač se to nezdá, když ještě nakoupíte lůžkoviny, můžete se dostat na hodně vysokou cenu. I proto se vyplatí využít zajímavé akce. Speciální eshop MP Zdravý spánek nabízí aktuálně zvýhodněnou nabídku matrace 1+1 zdarma. K jedné zakoupené matraci obdržíte další zcela zdarma. Přímo v tomto eshopu si můžete mimo jiné nechat vyrobit matraci přímo na míru, případně vybrat rošty, nábytek a ostatní sortiment.

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *