Zdravý spánek

Zdravý spánek: Vytvořte si v ložnici maximální pohodlí

Dostatek kvalitního spánku je pro většinu z nás doslova alfou a omegou. Jestliže jsme odpočatí, pracovní výkon se zvyšuje a organismus funguje naprosto skvěle jako dobře namazaný stroj. V opačném případě je často situace kalamitní. Unaveného člověka poznáte na první pohled. Mnozí z nás si dopřejí spánku dostatek, nicméně i přesto se cítí hodně unavení. Pravděpodobně to bude dáno nevhodnými podmínkami pro spánek! Co je základem zdravého a klidného spánku? Na to se zaměříme v následujících řádcích.

Postel

Zdroj obrázku: mpzdravyspanek.cz

Kvalitní postel a rošt

Základem pohodového spánku je bezesporu bytelná postel. Optimální jsou modely vyrobené z masivního dřeva. Jejich součástí musí být také spolehlivé postelové rošty složené optimálně z dřevěných lamel. Ty by měly být polohovatelné, což zajistí samozřejmě mnohem větší komfort. Volit lze jak pevný rošt s polohovatelnými lamelami, tak polohovatelný rošt. Díky němu je možné měnit tuhost jednotlivých zón. Jeho odklopením se taktéž jednodušeji dostanete do úložného prostoru pod postelí.

Lamelový rošt

Zdroj obrázku: mpzdravyspanek.cz

Zapomeňte na staré rozvrzané matrace

Nesmírně důležitá je také správná matrace. Nabídka v posledních letech až neuvěřitelně stoupla. Na trhu lze najít matrace vyrobené z mnoha materiálů. Volit lze matrace taštičkové, z líné pěny, anebo latexové či mnohé další. Není od věci vybrat si matraci sendvičovou, která je složena hned z několika vrstev. Vybírejte určitě i podle atestů, jimiž musely kvalitní matrace projít.

Matrace

Zdroj obrázku: mpzdravyspanek.cz

Komfortní spánek nemusí být drahý

Ač se to nezdá, když ještě nakoupíte lůžkoviny, můžete se dostat na hodně vysokou cenu. I proto se vyplatí využít zajímavé akce. Speciální eshop MP Zdravý spánek nabízí aktuálně zvýhodněnou nabídku matrace 1+1 zdarma. K jedné zakoupené matraci obdržíte další zcela zdarma. Přímo v tomto eshopu si můžete mimo jiné nechat vyrobit matraci přímo na míru, případně vybrat rošty, nábytek a ostatní sortiment.

Zdroj náhledového obrázku: mpzdravyspanek.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *