Tampony Ellen

Probiotické tampóny vás zbaví starostí

Také patříte mezi dvě třetiny českých žen, které trápí vaginální záněty? Tyto nepříjemné intimní problémy jsou provázeny svěděním, pálením či výtokem nebo bolestmi při pohlavním styku. Vhodným řešením, jak obnovit rovnováhu poševní mikroflory je používat probiotické tampóny.

Nepodceňujte lactobacily a jejich význam

Pochvu chrání před agresivními mikroorganismy právě lactobacily. Jedná se o zdravé bakterie mléčného kvašení. Vlivem užívání antibiotik, nevhodné intimní hygieně nebo stresu a nadměrnému stresu se počet lactobacilů snižuje. Probiotické tampóny ellen obsahují vyvážené množství těchto lactobacilů, které se v pochvě vlivem tepla uvolňují a dodávají potřebné množství lactobacilů.

V období menstruace je vaginální mikroflóra velmi nestabilní a zvyšuje se její pH. V době menstruace je lepší používat tampóny místo vložek. Tampóny krev okamžitě vsakují a ta nezůstává jako živná půda pro bakterie v pochvě.

Tampony Ellen

Jednoduchým prostředkem je také aplikace probiotického intimního krému ellen. Ellen probiotický krém obsahuje kmen bakterií mléčného kvašení Lacto Naturel. Krém se aplikuje do oblasti zevních genitálií. Poté, co je krém aplikován, dochází k posílení přirozené mikroflory. Pokožka a sliznice je hydratována, díky tomu se budete cítit svěží po celý den. Tento krém neobsahuje žádné konzervanty ani parabeny, nemá žádné vedlejší účinky. Používat jej můžete i v kombinaci s tampóny. Krém stačí aplikovat jednou až dvakrát denně. Krém lze používat také jako preventivní opatření, například před pohlavním stykem, návštěvou bazénu nebo za horkých letních dní.

Které kmeny probiotických bakterií jsou pro ženy vhodné?

Patentovaná kombinace kmenů LN® (Lacto Naturel®)
probiotických bakterií obsahuje pečlivě vybrané tři kmeny laktobacilů, které jsou nejčastěji přítomny ve zdravé vaginální mikroflóře:

  • Lactobacillus fermentum (LN99),
  • Lactobacillus rhamnosus (LN113),
  • Lactobacillus gasseri (LN40).

Lacto Naturel® (LN®) podporuje tvorbu ochranného hydrolipidního filmu na tkáních poševního vchodu. Udržuje nejen jeho zdravou mikroflóru, ale i potřebnou hydrataci tkání a jejich ochranu před infekcí.

LN® probiotické bakterie byly izolované z vaginální mikroflóry zdravých žen na Univerzitě Lund ve Švédsku.

Tampony Ellen

LN® probiotické bakterie jsou klinicky ověřené pro:

  • bezpečné užití,
  • snížení vaginálního diskomfortu, svědění a podráždění,
  • posílení přirozené vaginální flóry.

In vitro hodnocení prokázalo, že LN® bakteriální kmeny:

  • produkují kyselinu mléčnou,
  • snižují pH,
  • produkují peroxid vodíku,
  • inhibují patogeny.

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *