Podprsenky

Nebezpečný silikon v erotických pomůckách se často maskuje jako produkt vyšší kvality

Zamilovali jste si užitečné funkce vibrátorů, vibračních vajíček apod.? Nebo patříte k té části populace, která preferuje spíše umělé vagíny? Ať tak nebo tak, určitě nedáte dopustit na ty, vytvořené z měkkého a poddajného silikonu

Jak však odlišit nekvalitní produkci od té skutečně dobré? Máme pro vás několik šikovných tipů, díky nimž už nikdy nesáhnete vedle. Koneckonců, jde přece o vaše zdraví.

Silikon je zkrátka silikon, nikdy nic jiného

Zapomeňte na všechny ty zajímavě znějící názvy jako silikon jelly, gelový silikon apod. Silikon je zkrátka silikon. Jediné povolené přízvisko je „lékařský silikon“, nabízející materiál té nejvyšší kvality, vhodný i pro to nejnáročnější využití.

Poznáte ho snadno – nikdy není úplně průhledný. Vždycky musí mít alespoň lehce bílé zabarvení. Jedině tak máte jistotu, že jde o skutečně o pevný a odolný materiál, který se nebude odírat ani se z něj nebudou uvolňovat drobné částečky.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Kvalitní silikon nesmí páchnout

Ano – určitá „vůně novoty“ je samozřejmě možná. Ovšem výrazný chemický zápach rozhodně v pořádku není. Opět to značí použití nekvalitní materiálů a dalších „lahůdek.“ Ale vážně – umíte si představit, že byste něco takového vložili do svých intimních partií?

Řídit se můžete i cenou a obalem

Nové technologie a funkce si samozřejmě žádají i moderní obal. Nenechte se nalákat na něco, co vypadá jako z dob vašich rodičů, i kdyby popisek produktu hovořil o jeho výhodách sebepřesvědčivěji. Když už si tvůrci dilda či vibrátoru dali takovou práci s moderními funkcemi, tak proč by něco málo své snahy neinvestovali i do atraktivního balení?

Počítejte také s tím, že i ta nejmenší kvalitní erotická pomůcka vám z kapsy zkrátka pár stokorun vytáhne. Přece jen – kvalitní motorek a další technologie přece jen něco stojí. Příliš levné pomůcky jsou také podezřelé, i kdyby je obchodník nabízel ve výprodeji.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

 

Každý by se chtěl cítit skvěle. I já. Snažím se o to a některé zajímavosti ohledně zdraví vám prozradím ve svých článcích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *