Ovoce

Jak si jednoduše obstarat čerstvé ovoce a zeleninu

 Dostatek vitamínů je pro lidské tělo neskutečně důležitý. Nejpřirozenější přísun je pochopitelně prostřednictvím čerstvého ovoce a zeleniny. Obstarat si je v létě lze hned několika různými způsoby. My se na ty základní podíváme mnohem podrobněji. Dáme samozřejmě i konkrétní tip na firmu, která vám tyto dary přírody dodá v čerstvé podobě kamkoli.

Na supermarkety raději zapomeňte

Mnozí lidé stále využívají nejpohodlnějšího nakupování v supermarketech. Nakoupí zde zkrátka veškerý sortiment včetně ovoce a zeleniny a mají vystaráno. Ovšem většinou jen zdánlivě. Mnohé zboží je nekvalitní. Někdy se vše odhalí již přímo v úseku ovoce a zeleniny, mnohdy až doma. Především broskve, jahody a jiné ovoce ve vaničkách trpí a často je plesnivé nebo shnilé. Většina sortimentu má původ mimo Českou republiku a pěstební podmínky tomu bohužel často odpovídají.

ZeleninaZdroj obrázku: e-sandera.cz

Vlastní pěstování a trhy hrají prim

Jestliže chcete mít jistotu nejkvalitnějšího ovoce a zeleniny, pak je optimální si vše vypěstovat na zahrádce. Jen to bude poněkud zdlouhavější a složitější. O to ale budete mít větší radost, když se nakonec dostaví úspěch v podobě čerstvých sladkých rajčat anebo velkých paprik, či dokonce dýní a melounů. Výbornou volbou pro nákup jsou především farmářské trhy. Konají se ovšem pouze jednou za čas v nepravidelných intervalech.

Nechte si vitamíny přivézt až k vám

Jestliže chcete nakupovat pohodlně a expresně, vyplatí se ovoce a zelenina od společnosti Šandera s.r.o. Ta působí na trhu úspěšně již od roku 1996. Zásobuje čerstvým sortimentem restaurace, hotely, mateřské školy, jídelny a zařizuje catering pro spousty společností. Zaručuje vysokou kvalitu svého zboží, klade důraz na maximální čerstvost a původ ovoce i zeleniny. Vlastní své moderní sklady v Praze Chýni. V neposlední řadě pěstuje firma také svůj vlastní chřest.

Zdroj náhledového obrázku: e-sandera.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *