Cestovní pojištění

Celoroční cestovní pojištění: Myslete nejen na své zdraví!

Cestujete častěji než jednou za rok? Pokud nepatříte mezi ty, kteří si dopřejí pouze jednu jedinou dovolenou u moře, a rádi se podíváte do světa, zvolte si celoroční cestovní pojištění. Tato volba se rozhodně vyplatí. Ušetříte si práci s uzavíráním jakékoli pojistky při vycestování mimo Českou republiku a také nebude nutné platit hned několik částek. Celoroční pojistka vyjde v případě častějších cest mimo naši zemi mnohem levněji.

Celoroční pojistka má více kladů než záporů

Jakou největší výhodou se vyznačuje kvalitní celoroční cestovní pojištění? Jedná se především o bezstarostné cestování, které není spojené s neustálým vyřizováním potřebné dokumentace při každém odletu. Pojistku si vyřídíte na celý rok a bude se automaticky vztahovat ke každé cestě v rámci časového limitu pobytu. Ušetříte navíc peníze díky tomu, že nemusíte uzavírat několik pojistek ročně. Celoroční pojištění kryje i mnohá rizika spojená se sportováním. Jen je zapotřebí ohlídat si, jaké sportovní aktivity kryje.

Nesmírně důležité podmínky pro uzavření cestovního pojištění

Nejen dlouhodobé celoroční pojištění, ale i klasické pojistky je zapotřebí velmi dobře prostudovat. Mají svá přesně daná pravidla. Co vše byste měli vědět? Tak především maximální délku jednoho pobytu v zahraničí. U drtivé většiny pojišťoven je stanovena na 45 dní. Dále je vhodné znát limit pro léčebné výlohy v zahraničí. Pohybovat by se měl zhruba okolo 5 či 6 milionů korun. Pojišťovna musí nabídnout taktéž neomezené asistenční služby v češtině.

Union pojišťovna nabízí tři varianty celoročního pojištění

Celoroční cestovní pojištění pro jednotlivce nabízí mnohé společnosti. Například Union pojišťovna jej má ve třech variantách. Jedná se o Medical, Premium a Extra. Všechny se vyznačují limitem ve výši 6 000 000 korun a neomezenými asistenčními službami. U variant extra pojímají pojistky také například ztrátu zavazadel nebo nechtěné způsobení škody.

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *