muz1

Obřízka je u starších mužů stále větším sexuálním trendem

Jak to mají ženy se starostí o mužovo intimní zdraví? Starost o intimní partie obvykle ponecháváme v kompetenci toho, komu tato část těla patří. I maminky se stahují do pozadí, začíná-li jejich dítě chodit do školy a později se nanejvýš čas od času zeptají, jestli je všechno v pořádku. V manželském či partnerském vztahu však existují chvíle, kdy je nutné toto intimní téma přece jenom otevřít.

Ukážeme vám, kdy se raději začít o tento aspekt vašeho společného života o něco více zajímat a co dělat v případě, že narazíte na problém.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Když už sex není to, co býval

Ve chvíli, kdy začnou mít muži problém se vzrušivostí (a rozhodně se tento problém nemusí týkat jen starších partnerů), je rozhodně nějaká ta péče a zájem na místě. Jako první se obvykle pátrá po fyzických příčinách. Jestliže však nedojde k nápravě, pak muž obvykle odejde z ordinace jen s diagnózou, spočívající jednoduše ve sníženém stupni dráždivosti.

Odpovědí na problémy může být i obřízka

V takovém případě však nejsou vyčerpány všechny možnosti, i když se to tak na první pohled může zdát. Existuje totiž něco, co je možné v tomto případě ještě udělat. Tou možností je obřízka. Možná vás to překvapí, ale tento trend začíná do generace zejména starších mužů pronikat stále více. Není tedy otázkou jen osobní hygieny. Pokožka zakrývající žalud je důležitá i v oblasti sexu. Pokud zmizí, může se vzrušivost rychle vrátit zpět do původních hodnot.

Jaký je sex s obřezaným mužem

Paradoxem však bývá, že se tomuto kroku častěji brání ženy než muži. Mají totiž z nové zkušenosti strach, a tak úplně netuší, co od ní očekávat. Ale uklidníme vás. Jediné, co pravděpodobně poznáte, je o něco kratší předehra, žádná další omezení obvykle přítomná nejsou.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

 

Každý by se chtěl cítit skvěle. I já. Snažím se o to a některé zajímavosti ohledně zdraví vám prozradím ve svých článcích.

4 komentáře

  1. Mike Odpovědět

    Tak tahle blízkovýchodní propaganda je slušný nesmysl. Pánbíčkáři by se přetrhli, aby u civilizovaných lidí zajistili obřezání a tím pádem také příchod nebe na zemi XD

  2. Narvaný Narval Odpovědět

    jsou mi 56 let a uz dva roky mi nestoji a jsem rad ze mam o starost min… Mam 4 zdrave deti a 2 vnoucata… ten penis si hlavni ucel splnil … prodlouzil moji genetickou stopu o dalsi generace… ted ho potrebuji akorat na recickalce piva neboli moceni… takze pani JANO ŠRÁMČÍKOVÁ nevim komu tady cpete muslimsko-zidovske perverze … proc si odriznout krukav kdzy si ho muzu narolovat… a s tvrzenim jako „Pokud zmizí pokozka , může se vzrušivost rychle vrátit zpět do původních hodnot“ je absolutni hloupost spis prave naopak… to ja muzu take psat ze tampony a damske vlozky ze sklenene vaty u zen zvisuje plodnost… nebudte tak krutá krůta…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *