Tuňák ve vlastní šťávě

Konzervované rybí produkty Riomare: Základ mnoha zdravých pokrmů

Budete-li se ptát nutričního specialisty na ryby, stoprocentně vám je doporučí. Ostatně středomořské národy je mají ve svém jídelníčku již několik desítek či stovek let a odměnou je těmto lidem pevné zdraví spojené s dlouhověkostí. Čerstvých především mořských ryb u nás není dostatek. Pokud už je seženete, pak stojí většinou spousty peněz. I proto se vyplatí vsadit na produkty Riomare. Právě ony dokážou přinést jak bílkoviny, tak esenciální mastné kyseliny, fosfor, vitamíny a moře ostatních lidskému organismu prospěšných látek.

Tortilly s tuňákem

Zdroj obrázku: riomare.com

Cenné rybí bílkoviny

Ať už zvolíte tuňáka, sardinky anebo jakékoli jiné mořské ryby, můžete se vsadit, že budou obsahovat dostatek ceněných bílkovin. Jsou v nich totiž ukryté veškeré druhy aminokyselin, jež potřebujeme. Zkonzumovat bychom za týden měli minimálně 300 g ryb. Výbornou volbou je mimo jiné také tuňák, v němž najdeme vápník, fosfor anebo vitamíny B12 či niacin. Prvně jmenovaný napomáhá mnoha metabolickým funkcím a druhý správnému fungování pokožky. Nesmírně důležité jsou i omega-3 mastné kyseliny, jichž je nejen v této, ale i v ostatních rybách spousta.

Proč Riomare?

Odpovědí bychom mohli uvést hned několik. Značka Riomare se vyznačuje především maximální kvalitou veškerých mořských produktů. Samozřejmě si lze dohledat jejich původ. Bez problémů si najdete, odkud maso pochází. Typické jsou i šetrným rybolovem. Obrovskou předností veškerých konzerv je možnost jejich dlouhodobého skladování.

Tuňákový steak

Zdroj obrázku: riomare.com

Prohlédněte si spousty zdravých receptů?

Přímo na portálu riomare.com si budete moci vybírat mezi obrovským množstvím zajímavých receptů. Jejich základem jsou právě mořské ryby. Pochutnat si na takové makrele nebo jiných rybách v různých podobách bude hračkou. Pozoruhodný je také filtr, v němž si lze zadat suroviny, které maté aktuálně k dispozici, a zapnout stopky. Jinak se samozřejmě budete moci inspirovat i přímo v galerii receptů.

Zdroj náhledového obrázku: riomare.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *