Zdravý jídelníček na 7 dní

Hubnutí zdarma a chutně: Efektivní zdravý jídelníček zdarma na 7 dní

Chcete zhubnout, vyzkoušeli jste spousty nejrůznějších diet a stále se vám to nedaří? Nejste určitě jediní! Spousta lidí má velký problém najít tu správnou kombinaci stravy, která by v kombinaci s pohybem pomohla ke kýženému úbytku kilogramů. Nejdůležitější roli hraje zdravý jídelníček, v němž budou figurovat potraviny obsahující správný poměr vlákniny, bílkovin, tuků a sacharidů. My se soustředíme na tyto složky podrobněji a poukážeme na to, jaké jejich složky jsou dobré a které naopak nevhodné. Doporučíme také konkrétní jídelníček.

Bílkoviny a sacharidy

Jsou to právě bílkoviny, které by neměly ve stravě chybět. Optimální jsou především rostlinné mající minimální obsah tuku. Z nich bychom mohli jmenovat hlavně výrobky ze sóji typu tempehu či tofu a ovesné vločky. Vhodná je i cizrna. U bílkovin živočišných je třeba být ostražitý. Zmínit je nutné některé mořské ryby a krůtí či kuřecí maso. Se sacharidy bychom měli šetřit maximálně. Hlavně ty jednoduché obsažené kupříkladu v sušenkách a sladkých limonádách mezi zdravé potraviny stoprocentně nepatří a jejich konzumaci je nutné eliminovat. Naopak složité sacharidy obsažené v luštěninách, bramborách nebo celozrnném pečivu žádoucí jsou.

Tuky v minimálním zastoupení

Ve vyvážené stravě by měly mít místo i tuky. Fungují jako zásobárna energie, kterou tělo potřebuje. Dokážou pomoct k rozpuštění pro organismus důležitých vitamínů, mezi něž se řadí ty z řad A, D, K či E. Vhodné jsou zejména nenasycené třeba v podobě rostlinných olejů, ryb, anebo těch, jež jsou obsaženy ve vlašských ořeších, mandlích nebo lněných semínkách. Všeho ale s mírou…

Efektivní řešení v podobě zdravého jídelníčku na email

Za zdravé stravování není nutné vynakládat horentní sumy. Stačí se pouze zúčastnit sedmidenního emailového kurzu zdravého hubnutí. Jestliže si necháte poslat zcela zdarma zdravý jídelníček na váš email, získáte nejen vyvážené a chutné recepty, ale i možnost jednoduchého zakoupení surovin potřebných k jejich realizaci. Nákupní seznam je totiž součástí každého receptu. 7 dní není nijak dlouhá doba, tak proč toto hubnutí nevyzkoušet? Každý den obdržíte 1 email, jímž se budete řídit.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *