Golfové oblečení a vybavení

Golfové oblečení a výbavu se nevyplatí podcenit

Milujete golf a nedovede si bez něj váš život představit? Není se čemu divit! Tento sport totiž nabízí nejen požitek ze hry, ale i pobyt na čerstvém vzduchu a především skvělou zábavu. Alespoň v případě, že disponujete tím správný vybavením a oblečením? V opačném případě se může pobyt na greenu stát doslova noční můrou! Soustřeďme se tedy na to, jak by měly speciální oděvy určené na golf vypadat a kde je lze koupit v kvalitním provedení za rozumnou cenu.

Golfstart tričko

Zdroj obrázku: golf-shop-golfstart.cz

Funkčnost a design

Velmi důležité je především to, aby golfové oblečení bylo maximálně funkční. U triček je třeba klást důraz na prodyšnost, jelikož vám při hře musí být příjemně. Určitě není od věci vybírat i oděvy určené pro nepříznivé počasí. Je jasné, že do klubu nevyrazíte za silného deště, nicméně hlavně jarní a podzimní dny jsou typické minimálně přeháňkami. Větru a vodě odolná bunda nebo vesta se tedy vyplatí stejně jako kvalitní obuv a doplňky typu kšiltovek. Nezbytný je i neotřelý vzhled oblečení. Zvolit je vhodné některé nejznámější sportovní značky jako Pumagolf, FootJoy anebo Adidas a mnohé další.

Ani výbava nesmí pokulhávat

Když už budete mít to správné oblečení, jistě stojí za to investovat i do ostatních věcí, jež budete při hře i mimo ni potřebovat. Moderní golfové vybavení při hře určitě pomůže. Typické jsou zejména stylové golfové bagy a deštníky. Zapomenout nelze ani na dostatečné množství tréninkových míčů a další pomůcky, které vám budou věrně sloužit.

Golfstart bag

Zdroj obrázku: golf-shop-golfstart.cz

Nakupujte u specialisty

Veškerou výbavu i oděvy se vyplatí nakupovat u profesionálního prodejce. Výbornou volbou je Golf Shop Golfstart, který nabízí vše, co budete při golfu potřebovat. K dispozici vám bude vyškolený personál ochotný poradit. Vyzkoušet si v kamenné prodejně této společnosti můžete klidně i driving range, u níž jsou k dispozici testovací hole. Není problém si zde i zatrénovat.

Zdroj náhledového obrázku: golf-shop-golfstart.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *