Hmaty, které uleví vašim svalům

Erotická masáž

Máte-li problémy s namoženými svaly, dnes vám ukážeme dobré triky, jak se jich zbavit. Představíme si totiž masážní hmaty, které jste sto provést sami v pohodlí domova. Ihned by vám měli ulevit od bolestí. Pojďme se na ně společně podívat.

Bolest ramen

Pokud vás pravidelně bolí ramena, máme pro vás řešení. Na svědomí to může mít totiž každodenní stres, který se projevuje bolestivě sevřeným svalstvem. I v místech ramen. Proto je dobré, když hmaty svá ramena odblokujete. Stačí položit obě ruce na ramena, aby vaše prsty byly položeny směrem k zádům. Na špičky prstů můžete ještě pro zlepšení efektu nanést pár kapek oleje k masážím. Pět minut pak krouživými pohyby hýbejte. Nejde o to při těchto masážích cítit bolest, avšak trochu štiplavě by pohyby fungovat měly. Poté si ramena zakryjte nahřátým ručníkem a 10 minut odpočívejte.

Bolest hlavy

I od ní vám může pomoci masáž. Stačí pět minut a můžete být fit. Vše je prosté. Spořívá to v přiložení vašich prostředníčků na spánky. Lehkými krouživými pohyby s malým tlakem pak masírujeme. Po pěti minutách této činnosti byste měli cítit značné zlepšení. V Asii se používá ještě jedna technika pro zahnání bolestí hlavy. Potřebujete látkový sáček naplnění neuvařenou rýží. S ním pak jemně třete o obličej a hlavu. Ještě lepší pocit navodíte, když přidáte mátový olej nebo jiné éterické oleje.

Masáž zad

Celá záda si namasírovat nedokážeme, ale jde to v oblastech bederní páteře. Právě ta nás často velmi bolí. Proto je další tip věnovaný této části těla. Stačí se zpříma postavit a palce si přiložit ke kyčelním kostem. Ostatní prsty jsou pak uvolněny k masáži spodní části zad, kterou provádíte silným tlakem a krouživými pohyby. Opět je možné ještě vylepšení v podobě různých tinktur nebo olejů. Prsty takto předem namočené přivodí ještě efektivnější účinek.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Svět zdraví je bezbřehý. Jak se cítit co nejlépe? To neví nikdo, ani já. Přesto vám nějaké zajímavosti prozradím.