Doplňky stravy pro zlepšení spánku: Vsaďte na jistotu

Spánek

Dostatek spánku je pro každého z nás nesmírně důležitý. Pokud člověk spí třeba jen 4 hodiny denně, a to ne příliš kvalitně, jednoznačně se to odrazí na jeho zdraví. Jestliže máte se spánkem problémy, určitě se vyplatí vsadit na některé doplňky stravydoplňky stravy, které mohou v tomto ohledu dokonale pomoct. My se v následujících řádcích na dva takové podíváme mnohem podrobněji. I vy si pak s nimi budete moci užívat ničím nerušeného a pohodového spánku.

ZMAX doplní nejen hořčík

Víte, který prvek podporuje správné fungování svalů v těle? Ano, samozřejmě jde o hořčík. Skvělé jsou jeho účinky proti svalovým křečím. Ty mohou pochopitelně postihnout také srdeční sval. Mimo jiné je hořčík velmi důležitý také z hlediska zdravých kostí nebo zubů. Ideální formu pro střebávání tohoto prvku představuje citrát hořečnatý, jenž je součástí zmiňovaného přípravku. Bez problémů se vstřebá také u lidí, již mají problém se nedostatečným vylučování žaludečních šťáv. Jinak ale ZMAX redukuje problémy se spánkem a zvyšuje celkovou sílu člověka. Díky tomuto prostředku si bez problémů udržíte také acidobazickou rovnováhu, což povede k optimálnímu fungování prostaty a reprodukčního aparátu.

Přípravek pro spánek

Foto: Alnutrition.cz

Skvělé uvolňující účinky má také Allnutrition GABA

Výbornou volbou pro urychlení usínání a efektivní noční regeneraci je také přípravek Allnutrition GABA. Mimo jiné zmírňuje také únavu a celkové vyčerpání organismu. Základem preparátu je kyselina gama-aminomáselná. Právě ona je schopna ovlivnit nervovou soustavu a vyznačuje se inhibičními účinky. Hodně ceněné je u tohoto přípravku především prodloužení REM fáze spánku, jež je pro člověka nesmírně důležitá. Především osoby vystavené často fyzické i psychické zátěži se bez spánku neobejdou. Takto si ho mohou dopřát do sytosti a ve vysoké kvalitě.

Náhledové foto: Pixabay

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.