sex2

Další filmové nesmysly o sexu, kterým zaručeně věříte

V minulém, díle jsme se podívali na zoubek čtyřem nejčastějším sexuálním mýtům, ale nějaké špeky se v téhle oblasti ještě pořád najdou. Také věříte na superrychlý orgasmus nebo sluníčkově úžasný sex v přírodě? Pak i sundejte růžové brýle a vrhněte se do čtení druhého dílu našeho sexy nerpavidového seznamu.

Bez velkého kašpárka není žádné divadlo

Všimli jste si, jak je rozkrok pánských hrdinů vždy kvalitně vyboulen? Jde o poměrně jednoznačný náznak toho, co se pod spodním prádlem asi skrývá. Často tomu pomáhá i různé jakoby mimoděk pronesené hlášky. O Jamesi Bondovi většina lidí předpokládá (a je jedno, kterého z představitelů mám na mysli), že jeho nádobíčko patřilo k těm větším. Ovšem i kdyby tomu tak bylo, samo o sobě by mu nebylo nic platné. Uvádí se, že pouhých 25% žen dokáže dosáhnout orgasmu při výhradně vaginální stimulaci. Ty ostatní si potřebují pomoci vhodnou předehrou, spojenou s drážděním klitorisu a dalších erotogenních zón. Velký kašpárek tedy ještě nutně neznačí, že je muž i dobrým milencem. Klidně to může být i naopak. Takže spoléhat se jen „na to jedno“ se určitě nevyplatí.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Superrychlý orgasmus

Variací na toto téma je mnoho, v té nejčastěji se na sebe partneři vášnivě vrhnou, strhají ze sebe šaty a svalí se na postel, kde muž párkrát přirazí. A to je všechno. Následují vášnivé výkřiky a orgastické chvění celého těla o obou partnerů. Realita? Vůbec ne. Pánové to možná tak rychle dokáží, ale ženy obvykle potřebují ke stimulaci mnohem více. Dobrý čas, kterého lze při vzájemné souhře dosáhnout, se pohybuje okolo dvou minut. Ve filmu se po dvou minutách už aktéři z lůžka zase zvedají a spěchají na nějakou veledůležitou akci. Nicméně tento filmový extrém není úplně nemožný, stačí si pro sex vybrat nadrženou nymfomanku nebo ženu s extrémně velkým klitorisem, kterou k vyvrcholení dokáží přivést i trochu těsnější džíny. Kolik takových žen ale po světě ve skutečnosti běhá? Troufneme si říct, že jich příliš mnoho nebude.

Sex v přírodě

Další lákavá myšlenka, ale mravenci, bodláčí nebo zvířecí exkrementy mohou být jiného názoru. Pokud už se chcete o sex v přírodě pokusit, vybírejte spíše rozkvetlou louku než temný les a pořádně se dívejte, kam se položíte. Mít s sebou nějakou deku pro pohodlnější ležení také není k zahození. Naprostou jistotou je v tomhle ohledu sex na stojáka, kdy se partnerka opře o nejbližší stroj. Ale pozor na ty zákeřné jehličnaté, které vás mohou oblepit pořádnou dávkou smůly. Košatý dub nebo vrba s větvemi až k zemi bude pro váš záměr úplně nejvhodnější. Jen pozor na dotěrný hmyz.

Každá žena může být sexy striptérka

Motiv domácího striptýzu, do kterého se žena neplánovaně pouští při zaslechnutí první vhodné hudby je také často opakovaným klišé. Mám pro vás ale tajemství: na první pokus prostě takhle smyslně striptýz nepředvedete, ani kdybyste se rozkrájely. Pomalé svlékání trička za vlnitého pohybu celého těla vyžaduje cvik, jinak se do něj zaručeně zamotáte.

Stejně je to s rozepínáním podprsenky. Pokud neumíte rukou sáhnout dozadu a rozepnout podprsenku na první pokus, budete to muset natrénovat. A sexy svlékání punčoch je vůbec kapitola sama pro sebe. Víte, jakou chyby ženy při prvním striptýzu nejčastěji dělají? Začnou si svlékat punčochy ještě dříve, než se vyzují z bot. Lodičky na vysokých podpatcích jsou sice sexy, ale jejich kvapné odkopávání už tak úžasné a už vůbec ne v případě, kdy máte navíc punčochy stáhnuté na půl žerdi. Pokud se chystáte na domácí striptýz, zkuste si ho nejdřív párkrát před zrcadlem. Věřte nám, vyplatí se to.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Každý by se chtěl cítit skvěle. I já. Snažím se o to a některé zajímavosti ohledně zdraví vám prozradím ve svých článcích.

8 komentářů

 1. pavelpavel Odpovědět

  Žena se zmíněným „extrémně velkým klitorisem“? To jsem asi neviděl. I když kamarád jednu měl , jeho slovy, „měla ho jako jazyk od botasky“. A je pravda, že prý „byla hned“.

 2. Jirka Odpovědět

  „Naprostou jistotou je v tomhle ohledu sex na stojáka, kdy se partnerka opře o nejbližší stroj“.
  Tak to mě dostalo 🙂 🙂 🙂

 3. Martin Odpovědět

  už jsem to dělal všemožně nemusel to být ani klitoris stačilo ji jenom pošimrat po stydkých pyscích a dělalo to divy. rozvibrovaly se ji nohy až ke kyčlím

 4. Feri Odpovědět

  Pánové, pokud máte sex se ženou, která má třeba pět i více pořádných orgasmů za sebou, tak vám to pěkně zvedne sebevědomí…bez ohledu na velikost ptáčka:-) Takovou ženu pak musíte milovat i kdybyste nechtěli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *