sezení

Co o vás prozradí vaše nejoblíbenější pozice při sezení

Existuje mnoho návodů, které se snaží určit typ vaší osobnosti podle způsobu, jakým se chováte v nejrůznějších situacích. Dnes se podíváme na jeden z těch méně používaných – styl sezení.

Zamyslete se nad tím, jak nejčastěji sedíte. Patříte mezi ty, kteří se hlídají, aby omylem nedovolili okolním očím ulpět na něčem nevhodném? Nebo naopak máte všechno takříkajíc na háku? Sedět se dá různými způsoby. Pojďme si je tedy tak trochu analyzovat.

Když sedíte s nohou přes nohu

Nejčastěji takto sedávají ženy, ale tento způsob leckdy není cizí ani mužům. O takovýchto osobách se traduje, že jsou velmi kreativní a inovativní. Značí to, že jste přátelští, komunikativní a pro okolí velmi zajímaví.

Vzpřímený postoj s koleny u sebe

Rádi sedáváte právě takto? Pak podle všeho patříte k osobám, pyšnícím se opravdovým sebevědomím. A jestliže se u toho ještě nebojíte různě pohybovat rukama, pak jste jednoznačný vůdčí typ.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Nohy u sebe, jež se naklánějí ke straně

Tento postoj (nebo spíše posed) značí pohodáře, který nikdy nikam nespěchá. Ví, že všechno má svůj optimální čas. Na všechno jdete postupně, nemáte rádi v životě výrazné změny, a když na to přijde, dokážete si i pořádně postavit hlavu.

Kolena u sebe, chodidla od sebe

I nohy do X značí pohodovou povahu. Navíc o však o vás říká, že dokážete vyřešit každý problém – a to bez viditelného úsilí. Bohužel také často měníte názor a umíte se chovat i trochu dětinsky.

Kolena od sebe

Takto sedí hlavně muži, ale ani ženy nebývalí výjimkou. A mnohdy ani nepřemýšlí nad tím, zda na sobě nemají právě krátkou sukni. A o čem to vypovídá? O tom, že milujete pohodlí, a čekáte, až se všechny problémy vyřeší tak nějak bez vás. Dokážete být chaotičtí a vybíraví a pozor byste si měli dávat i na koncentraci.

Nohy do X

Jsou-li nohy překřížené, může jít o známku nervozity, ale také odvahy hraničí s troufalostí. Ovšem v kombinaci s překříženýma rukama vše směřuje spíše k odtažitému postoji.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

 

Každý by se chtěl cítit skvěle. I já. Snažím se o to a některé zajímavosti ohledně zdraví vám prozradím ve svých článcích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *