Zjistěte, jestli patříte mezi znamení, která mají problém se stresem

I když se to občas nezdá, charakteristika podle znamení zvěrokruhu někdy sedí až neuvěřitelně. Přečtením horoskopu se o sobě můžete dozvědět řadu zajímavých věcí, kdy si minimálně potvrdíte, že dané povahové rysy na vás skutečně sedí. Podívejte, se jestli nepatříte mezi znamení, která mají větší problémy se zvládáním stresu.

Lev

Kvůli příliš vysokým nárokům a častým snahám o perfektní výsledek mohou mít s nadměrnou hladinou stresu problém lidé ve znamení lva. Kvůli své pýše se navíc snaží všechno zvládnout sami, což přidává další starosti a stres na jejich bedra. Pro lvy je však velmi těžké přiznat problémy, slevit ze svých nároků nebo požádat o pomoc.

Vodnář

Na první pohled se u vodnářů nezdá, že by se jednalo o hodně se stresující znamení. Je to kvůli tomu, že se neustále snaží vypadat v klidu a nad věcí. Jenže pod povrchem to mnohdy zahrnuje velký zápas se starostmi a stresem, který se tak nenápadně hromadí, až ho může být příliš. Stresující může být i neustálá snaha chovat se ke každému příjemně.

Ryby

Pokud chcete vymyslet několik katastrofických scénářů k jedné situaci, zeptejte se ryb. Jedná se o znamení, které vyniká ve stresování se z domnělých událostí a věcí, které by se mohly stát. Pokud se něco opravdu nepodaří, vytváří to prostor pro ještě další scénáře, kdy se situace více zhorší a to vede k obrovskému hromadění stresu, který přitom mohl začít jako obyčejná maličkost.

Foto: Pixabay

Beran

Berani hodně dají na emoce, což může být dobré, ale i záludné při stresu. Zdánlivá tvrdohlavost přitom může být převlečená obava a stres z případného neúspěchu. K tomu se navíc přidává i barvité domýšlení nejrůznějších scénářů, což jen dotváří začarované kolečko dalšího stresu. Přijmout rady ostatních však může být pro tvrdohlavé berany nesmírně obtížné, protože mají pocit, že sami ví přeci nejlépe, jak se cítí a co je pro ně nejlepší.

Zdroj: https://zeny.cz/horoskopy/nonstop-ve-stresu-tato-znameni-jsou-vecne-nervni-a-maji-sklony-k-depresim-2 a https://horoskopy.blesk.cz/clanek/nove-horoskopy-astroclanky/717145/panikari-horoskopu-4-znameni-zverokruhu-ktera-snadno-propadaji-stresu.html

Náhledové foto: Pixabay