střevní chřipka
15/04/2015
Kategorie: Nemoci, Novinky

Vyplatí se zakoupit Zaříkávač nemocí

O faktu, že se nemoci nevyhýbají nikomu z nás, není třeba nijak výrazně diskutovat. Skutečnost je taková, že neštěstí nechodí po horách, ale bohužel po nás lidech. I tak ale není od věci zjistit si něco málo o nemocech a neduzích více. Rozhodně lze na trhu sehnat spousty zajímavých publikací pojednávajících právě o zdravém životním stylu a prevenci předcházení celé řady chorob. Zajímavou volbou je kniha Zaříkávač nemocí od Jana Hnízdila. Podívejme se tedy na tuto publikaci poněkud blíže a poukažme si, v čem člověku může pomoct.

Co je Zaříkávač nemocí

V knize Zaříkávač nemocí Jan Hnízdil zkouší ukázat prostřednictvím svých případů, jak se může člověk vyrovnávat s různými nemocemi. Průběh každé choroby se odvíjí především od psychického stavu člověka. Ten si svou léčbu v podstatě může sám zkomplikovat, anebo jí naopak pomoct tak, že uzdravení bud otázkou mnohem kratšího časového intervalu. V knize se nachází spousty pestrých fotografií, jež jednoznačně dokumentují stavy nemocných a poukazují na to, že léčbu je možné vzít velmi pozitivně a vypořádat se i s těmi nejtěžšími neduhy.

Kdo je Jan Hnízdil?

MUDr. Jan Hnízdil je internistou a rehabilitačním lékařem, který se zaměřuje především na komplexně pojatou psychosomatickou medicínu. Jedná se o autora známé publikace Bolesti zad, mýty a realita. Jinak ale vydal i mnohé další tituly, které se věnovaly třeba artróze anebo dopingu a zákulisí vrcholového sportování. Jinak Jan Hnízdil také založil centrum komplexní medicíny s názvem Hnízdo zdraví.

Zkušenosti hovoří jasně

Při léčbě jakéhokoli onemocnění je vhodné zaměřit se i na stavy, kterými si prošly třeba různé známé osobnosti. Jen tak se dopracujete k tomu, že vám bude ta či ona metoda anebo prevence fungovat. Právě v Zaříkávači nemocí mnohé takovéto zkušenosti najdete, takže si budete moci sami sestavit třeba jídelníček anebo cokoli jiného, co by vás mohlo zdravotně podpořit.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *