Tukožroutská polévka
13/04/2015
Kategorie: Diety, Novinky, Tipy a triky

Tukožroutská polévka na hubnutí nemusí být mýtus

Pokud jste si dali předsevzetí, že zhubnete, nezbude než jej dodržovat. Zajímavou volbou pro shození nějakých těch přebytečných kilogramů je tukožroutská polévka na hubnutí. Její využívání je poměrně často diskutováno na různých fórech, a tak není od věci se na tuto polévku soustředit. Dáme vám nejen recept, ale také spousty dalších rad týkajících se jídelníčku a dalších aspektů, které s tukožroutskou polévkou na hubnutí jakkoli souvisejí.

Jak na přípravu polévky?

Pokud si budete chtít připravit tukožrutskou polévku, určitě se nijak výrazně nenadřete. Stačit vám bude pouze rozsekat pět rajčat, nakrájet na kousky cibuli, 2 zelené papriky, hlávku bílého zelí, a jeden řapíkatý celer. Všechny ingredience dáte do hrnce s jedním bujónem a vodou. Osolíte a necháte vše vařit až do doby, než dojde ke změknutí zeleniny. Polévku můžete kompletně rozmixovat, nebo podávat přímo s kousky zeleniny. Jíst byste měli minimálně 3 šálky za den.

Jaké další potraviny konzumovat?

Mimo samotnou polévku je třeba konzumovat ještě další potraviny, které nijak nenaruší průběh hubnutí. Typické je třeba čerstvé ovoce mimo banánů mající vysoký glykemický index. Pozor je třeba dát i na rajčata. Jinak je jakákoli další zelenina logicky vítána. Pokud budete chtít konzumovat i banány a rajčata, pak byste měli jíst toto ovoce anebo zeleninu zvlášť. Vhodná je i rýže, nicméně je třeba ji ne úplně dovařit, aby se u ní nezvyšoval glykemický index.

Týdenní kúra se vším všudy

Tukožroutská polévka by se měla konzumovat po dobu jednoho týdne. Pokud ji budete jíst spolu s dalšími doporučovanými potravinami, pak se nejspíše dopracujete k tomu, že zhubnete a neměl by vám hrozit tolik obávaný jo-jo efekt. Tukožroutská polévka může fungovat jako skvělé jarní pročištění. Klidně ji budete moci volit ale i při dlouhodobějším plánu na hubnutí. Pokud jej budete dodržovat, určitě se vám to bohatě vyplatí. Na zázraky ale ani s touto dietou nespoléhejte.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *