Uber Eats

Uber Eats: Nechte si dovézt skvělé zdravé jídlo

Už vás nebaví neustále vymýšlet, co byste si uvařili na oběd? Rádi byste teplou večeři, ale nehodláte trávit u plotny dlouhé desítky minut? Ať už je vaše situace jakákoli, nemusíte. Služba Uber Eats vám ušetří energii, čas a ve finále také peníze. Nabízí totiž rozvoz jídla kdekoli po Praze. Možná znáte samotný název Uber. Ano, jedná se o známou taxislužbu. Právě ona nyní rozšířila portfolio svých služeb o Uber Eats. My vám tuto službu v následujících řádcích představíme.

Efektivní rozvoz jídla

Ke vstupu společnosti Uber na trh došlo v roce 2011. Tehdy začala provozovat mobilní taxislužbu. S novinkou Uber Eats přišla v roce 2018. Aktuálně ji provozuje pouze v hlavním městě, nicméně hodlá se rozrůstat i do ostatních lokalit. Jednat se bude především o velká města, jako jsou Brno, Olomouc, Ostrava či Plzeň. Uber Eats pojímá jak samotnou službu, tak i speciální aplikaci. Pro milovníky moderní gastronomie se jedná o výbornou volbou. Kam si jídlo necháte přivézt, je pouze na vás.

Uber Eats

Stačí jen nainstalovat aplikaci

Rádi byste si objednání jídla vyzkoušeli v praxi? Proč ne? Stáhněte si aplikaci na Google Play nebo v App Store. Poté, co ji spustíte, budete navedeni k registraci a vytvoříte si vlastní profil. Tady budete mít možnost uložení vlastní platební karty. Učiníte-li tak, objednat si budete moci jídlo jedním jediným klikem. Služba je kompletně v češtině a její použití je velmi jednoduché. Intuitivní prostředí aplikace vás povede. Není také problém zobrazit si i profil řidiče, který jídlo poveze. Samozřejmostí je volba konkrétního podniku, odkud se pokrm poveze. Aplikace pozná i vegetariána či vegana. Podniky nabízející tato jídla se vyfiltrují. Podobnou službou je například Wolt.

Jaký je postup pro objednání jídla

Velmi jednoduchý. Poté, co se zaregistrujete, zadáte svou adresu a zobrazí se vám podniky podporující službu Uber Eats. Vyberete si restauraci či fast food a naklikáte konkrétní jídlo. V tomto momentu uvidíte i čas, kdy vám jídlo přivezou. Jak zakázku převezme kurýr, sledujete už i samotnou trasu, kterou k vám míří. Více nejen o službě Uber Eats si můžete přečíst na www.hardyn.cz.

A naše hodnocení? Službu jsme dokonce vyzkoušeli, a to se zajímavou slevou. Na internetu lze najít nejen pro Uber Eats promo kódy. Vše probíhalo jako na drátkách a jídlo nám doručili do pouhých 20 minut.

 

 

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *