sperk1

Šperky z chirurgické oceli – mohou pomoci alergikům?

Šperky z chirurgické oceli se drží na vrcholku žebříčku oblíbenosti už po několik let. Získaly si oblibu lidí napříč celým světem. Lákají především svým luxusním vzhledem, krásnou barvou, vysokou odolností a hypoalergenními vlastnostmi.

Jsou oblíbeným dárkem, protože výborně doplní jakýkoliv módní styl svého nositele a mohou je nosit i lidé, kteří jsou na obvykle šperkařské materiály alergičtí. Chirurgická ocel patří mezi ušlechtilé kovy a splňuje mezinárodně uznávané standardy kvality, takže ocelové šperky vydrží opravdu dlouho. V mnoha stránkách jsou pak naprosto srovnatelné s kalsickými „drahými kovy,“ byť jejich cena je řadově nižší.

Nepříjemnosti citlivým lidem nehrozí ani při nestandardních situacích

Chirurgická ocel snáší každodenní nošení skvěle a nevadí jí ani excesy, které by šperky z drahých kovů šmahem odeslaly do čistícího roztoku. S přívěsky z chirurgické oceli se můžete bez obav koupat, aniž by ztratily svůj lesk a přirozenou krásu. Nikdy také nezanechávají na pokožce tmavá nebo zarudlá místa. Jak by také mohly, když se chirurgická ocel primárně používá v lékařství jako inertní materiál pro implantáty a citlivé operační nástroje. Dají se z ní však vyrobit třeba i náušnice pro nejmenší miminka!

sperk2

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Další výhody chirurgické oceli (nejenom) pro vaše zdraví

Chirurgická ocel je velmi tvárná a variabilní. Paleta šperků z ní je téměř nekonečná, k dostání jsou náhrdelníky, náušnice, piercingy i náramky z chirurgické oceli. Jejich povrch může být upravován do oslnivého lesku i tlumeného matu a dokonalost celému šperku dodává množství precizně vypracovaných detailů, od jasných a rovných linií až po ryté nápisy nebo tvarovaný vnitřek konkrétních modelů. Neztrácí lesk, nečerná a jen tak se nepřetrhne (v případě řetízků). Sluší mužům i ženám a hodí se k jakémukoliv oblečení.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Každý by se chtěl cítit skvěle. I já. Snažím se o to a některé zajímavosti ohledně zdraví vám prozradím ve svých článcích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *