Chybí vám v posilovně motivace? Jděte na to přes módu!

O tom, že navštěvování posilovny není žádný med, se mnohé z vás jistě již přesvědčily na vlastní kůži. Hlavně v začátcích, než začnou být vidět pořádné výsledky, to chce dobrou motivaci. A co jiného by mohlo ženy povzbudit více, než dobře padnoucí fitness oblečení?

Fitness móda pomáhá i sluší

Žádné vytahané tričko a tepláky po tatínkovi vám motivaci nedodají. Dobře padnoucí top a legíny z nejlepších materiálů – to je to, co potřebujete! Navíc fitness oblečení zdaleka neplní jen dekorativní funkci. Funkční materiály vám posilování mohou značně zpříjemnit. Oblečení z polyamidu je kvalitní, pevné a trvanlivé. Vlákno je odolné proti vytahání i oděru a neulpívají na něm skvrny.

Něco málo o nejlepších materiálech pro fitness oblečení

Legíny z polyamidu se hodí i na cvičení venku. Při chladnějších work outech vás příjemně zahřeje (i kdyby bylo jen okolo 5°C), při letním posilování zase příjemně zchladí. Kompresní legíny z polyamidu navíc umí tělo přirozeně stáhnout. Tím podporují krevní oběh, což zefektivní práci svalů a to nejen díky zvýšenému okysličení ale i rychlému odvádění kyseliny mléčné. Svaly udržované v příjemném teple jsou navíc méně náchylné k poranění. A jako bonus navíc vám díky lepší cirkulaci krve v podkoží začne postupně mizet i celulitida.

pos2

Zdroj obrázku: Pixabay

Váš pomocník při každé sérii

Funkční legíny do posilovny musí hlavně dobře padnout. Nikde se nesmí krčit ani vyhrnovat, protože nic vás neodvede od efektivního posilování účinněji, než neustálé úpravy vašeho zevnějšku. Dobře vybrané legíny perfektně sedí i při těch nejnáročnějších cvicích a vy tak tak na sobě můžete ničím nerušeni pracovat s maximálním důrazem. Inspirujte se i vy našimi tipy a vyrazte příště do fitka v oblečení, která vás zaručeně nezklame ani v tom největším zápřahu.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Každý by se chtěl cítit skvěle. I já. Snažím se o to a některé zajímavosti ohledně zdraví vám prozradím ve svých článcích.