Svíčky s drahokamy v těle – co vám mohou nabídnout?

Jde o originální svíčky pro náročné, které se v posledních letech těší stále větší oblibě. Roztavený vosk vytváří nádherné tvary, svíčka vydává do okolí teplo a nakonec vám zbude ještě drahý kámen s mnoha užitečnými vlastnostmi (pokud se tedy nebojíte tak trochu zabrousit do oblastí esoteriky). Největším hitem jsou aktuálně svíčky se srdcem z půvabného vltavínu.

Umělci, jež za těmito nevšedními poklady stojí, každou svíci či svíčku totiž vytváří ručně a vkládají do nich velký kus svých esoterických znalostí. Všechny kusy jsou svébytnými originály a tvoří je jen ty nejkvalitnější materiály. Bývají modelované či odlévané z tvrdého parafínu doplněného jemnými barevnými pigmenty a okolo horkého plamene neroztékají, ale postupně tají a formují se do těch nejfantastičtějších tvarů. Světlo prostupující těmito křivkami pak kromě svého teplého odstínu získá ještě nádech tajemna.

Svíčka se srdcem z vltavínu

Vltavín patří do kolekce našich národních kamenů. Jeho zelená barva ho spojuje se zemí a dodává v dnešní době tolik potřebný klid a pohodu. Dokáže také pomoci při koncentračních cvičeních a meditaci a pomáhá i při celkové únavě organismu a bolestech hlavy. A další drahé kameny se pochlubí zase jinými vlastnostmi – křišťál pomáhá od bolesti, růženín uklidňuje, ametyst inspiruje. Možností je zkrátka hodně.

Svíčky s drahokamy v těle mají hned dvojí využití

Svíčka se srdcem z vltavínu je proto jedinečná. A můžete ji stejně jako všechny ostatní svíčky se středem tvořeným drahým kamenem, použít hned dvěma způsoby. Nejdříve si vychutnáte její očišťující a harmonizující světlo a poté ze zbytku parafínu vyjmete drahý kámen, který můžete použít k dekoraci a zútulnění vašeho bytu nebo jako léčivý a posilující talisman. Hodí se také jako skvělý dárek.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *