Fun Dance

Street Dance jako skvělý doplněk hubnutí

Spousta lidí chce zhubnout a snaží se měnit jídelníček. Jen to samo o sobě ale nestačí. Těžko odbouráte velké množství kilogramů navíc pouze omezeními ve stravování. Velmi důležitou roli hraje také dostatek tolik potřebného pohybu. Zajistit jej lze jakkoli, nicméně často dochází k situacím, kdy běh anebo jízda na kole, či některé jiné fyzické aktivity nepřinášejí zábavu a radost z pohybu. I proto se vyplatí aktivita sociálního charakteru, kdy budete zkrátka s lidmi a budete se bavit. Naším tipem je street dance. Že nevíte, oč se jde? Nevadí, v následujících řádcích se to dozvíte a doporučíme vám i konkrétní školu, kde se můžete vše naučit.

Street dance se představuje

Pojem street dance pochází z anglických výrazů ulice a tanec. Jedná se v podstatě o jakýsi obecný pojem, který v sobě zahrnuje velké množství tanečních stylů, jež se postupně vyvinuly na ulici, tedy mimo jakákoli taneční studia. Jeho počátky jsou spojeny s rokem 1970, kdy vznikl ve Spojených státech amerických. Co se týká jednotlivých tanců, pak zde můžeme zařadit například Lockin, Popping nebo Breakdance či Hip Hop a mnohé další.

Bavte se tancem a hubněte

Street dance není nijak náročný, nicméně je zapotřebí profesionálního vedení. Výbornou volbou je například taneční kurz Fun Dance pro dospělé, který realizuje podobně jako další úspěšné kurzy 331 Dance Studio Olomouc. Jedná se o společnost s tradicí od roku 2010, která se orientuje na street dance napříč všemi věkovými kategoriemi. Ostatně sami se můžete podívat na přehled všech tanečních kurzů v 331 Dance Studiu Olomouc.

Hubnutí může být zábava

Právě tanec představuje aktivitu, která má za úkol bavit nejen samotné protagonisty, ale i lidi okolo nich. Street dance v tomto ohledu není jiný. Přesvědčit vás o tom může třeba i rozhovor se Štěpánkou, která i díky tanečnímu kurzu Fun Dance zhubla celkem 37 kilogramů.

Zdroj náhledového obrázku: 331.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *