Unavené nohy

Pocit těžkých nohou: Máme pro vás jednoduchá řešení!

Čas od času se každému z nás zdá, že nemůžeme unést vlastní nohy. Ne, nyní nepíšeme nic v nadsázce. Pocit těžkých nohou je velmi nepříjemnou záležitostí. Především ženy mající boty na vysokých podpatcích by mohly hovořit své. Jenomže k různým společenským akcím typu plesů, bálů a audiencí tato obuv prostě patří. Pokud trpíte pocitem těžkých nohou také, rozhodně se začtěte do následujících řádků. Pokusíme se totiž dát dohromady několik rad, jež mohou přinést kýženou úlevu.

Kvalitní boty jako základ

Rozhodně si obstarejte značkové boty se správnou stélkou, zpevněným skeletem a padnoucí přímo na míru. Mějte pochopitelně hned několik párů bot pro různé druhy chůze. Pouze klasické tenisky se třeba na výlety do přírody nehodí. Stejně tak na běhání potřebujete poněkud měkčí dopad. Zapomeňte na objednávání obuvi přes internet. Vyzkoušet si boty takto nelze.

Vložky do bot se vyplatí

Chystáte se na delší výlet? Počítejte s tím, že gelové vložky vám mohou hodně ulehčit chůzi. Stejně tak si pořiďte několik druhů náplastí. Pokud se objeví puchýř, je zapotřebí ho ihned přelepit a až poté pokračovat v chůzi.

Regenerace nohou se vyplatí

Chodíte do vířivky? Vaše tělo si bublinky jistě zaslouží! Není od věci mít doma i specifické masážní přístroje na nohy. Výborná je malá vanička s několika tryskami. Ty umí chodidlům perfektně ulevit během několika okamžiků. Za zmínku stojí i masáže napomáhající potřebnému prokrvení.

KAŠTAN JÍROVEC plus

Zdroj obrázku: gigalekarna.cz

Vitamíny a minerální látky jako prevence

Vyživení nohou zevnitř je též jistým řešením problému s těžkými nohami. Potřebné látky obsahuje například kaštan jírovec. Ne, opravdu není nutné sbírat na podzim kaštany a vytvořit z nich nějaký lék. Optimální volbou je přípravek KAŠTAN JÍROVEC plus. Jedná se o kapsle obsahující spousty účinných látek. Hodí se pro prokrvení, podporu pohyblivosti kloubů a také pro zmírnění pocitu přetížených nohou.

Biosil Plus

Zdroj náhledového obrázku: gigalekarna.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *