petilisty-zensen-plnezdravicz

Pětilistý ženšen vám vrátí sílu

Pokud vám chybí síla a cítíte se poněkud více unavení, nezoufejte a podívejte se po nějakém přírodním prostředku, který vám ji efektivně navrátí. Jste-li zvyklí na pravidelné pití čaje, můžete skloubit příjemné s užitečným a dát si čaj Jiaogulan čaj, jehož základem je pětilistý ženšen. Typický je svou maximálně vyváženou chutí a lidskému tělu prospěšnými účinky. V následujícím textu se na něj budete soustředit mnohem podrobněji a uvedeme veškeré jeho charakteristiky a pozitivní účinky.

Tradiční nápoj čínské medicíny

Vysoce kvalitní čaj Jiaogulan je známý po staletí jako tradiční nápoj v Číně. Hojně se užíval zejména pro svou vyváženou pestrou chuť a aroma. Zapomenout nelze ani na účinky, o nichž již naši předkové velmi dobře věděli. Z místních pramenů je známé, že se jednalo o čaj označovaný jako Xiancao, což je synonymní výraz pro bylinu nesmrtelnosti. Té se sice asi těžko v současné hektické době dočkáme, nicméně své zdraví si upevnit tímto způsobem pohodlně můžeme.

Skvělé účinky ženšenu

Podle prastarých čínských tradic má ženšen pětilistý spousty blahodárných účinků, které si uvedeme přehledně v následujících bodech.

-          dokáže efektivně posílit imunitu

-          vyrovnává hladinu krevního tlaku

-          zlepšuje cirkulaci krve

-          posiluje nervový systém

-          uklidňuje a uvolňuje při křečích

-          pomáhá získat sílu a vytrvalost

-          detoxikuje organismus

-          pomáhá proti nespavosti

-          funguje jako prevence proti rakovině

-          pomáhá při nachlazení a chřipce

Nákup čaje a jeho příprava

Čaj Jiaogulan můžete zakoupit v eshopu dumbylinek.cz, který má s výrobou bylinných čajů velmi bohaté zkušenosti. Příprava čaje je naprosto jednoduchá. Stačit vám bude pouhých 1 až 2 gramy čaje na přípravu jednoho šálku. Směs zalijete vodou a necháte luhovat přibližně 3 až 5 minut. Následně scedíte a vychutnáte si lahodné aroma a chuť.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *