Vitashop

OZP spustila jako první eshop: Prohlédněte si podrobně své bonusy ke zdravotnímu pojištění

Zdravotní pojištění v internetovém obchodě? Ano, zdá se to poněkud sci-fi. Opak je ale skutečností, jelikož OZP již spustila první eshop, v němž je k dispozici kompletní nabídka jí nabízených bonusů. Využít je lze kupříkladu při nákupu oblíbeného přípravku GS Condro Diamant 120 tablet. Ten si lze pořídit zcela zdarma, respektive za body pocházející z bonusového programu OZP. To ale rozhodně není všechno. I proto se na tuto zcela inovativní službu zaměříme mnohem podrobněji v následujících řádcích.

Přehlednější čerpání bonusů

Vedoucí obchodního odbodu Oborové zdravotní pojišťovny hovoří o tom, že zavedení eshopu je vstřícným krokem ke klientům. Ti mají možnost vybrat si své bonusy pohodlně rychle a především přehledně. Obejdou se bez jakéhokoli navštěvování poboček, žádání a čehokoli dalšího. Navštívit internetový obchod přitom může kdokoli. Objednat si ale některé z produktů či služeb budou moci pouze klienti Oborové zdravotní pojišťovny. Mezi nabízené služby patří mimo jiné také slevy na wellness či poradenství v oblasti zdraví.

Výhodné balení GS Condro Diamant

Jedním z největších magnetů je bezesporu nabídka GS Condro Diamant v počtu 120 tablet. Ten mohou klienti OZP získat za pouhých 554 kreditů z daného bonusového programu VITAKONTO. Jinak lze tento přípravek sehnat za minimálně 500 korun.

Jak získají pojištěnci kredity?

Částečně je obdrží automaticky, nicméně získat je mohou především za předpokladu, že budou dělat něco pro své vlastní zdraví. Charakteristické jsou zejména pravidelné prohlídky u praktického lékaře a také zubního specialisty. Kredity lze načerpat i tak, že se lidé aktivně zúčastní některých charitativních projektů. Jmenovat bychom mohli třeba akci Každý krok pomáhá.

Kredity z VITAKONTA se dají využít i jinak

Klienti, jež Oborová zdravotní pojišťovna má, nemusí kredity nutně utrácet v eshopu. Mohou si jejich prostřednictvím nechat proplatit třeba některé zdraví prospěšné aktivity typu plavání, apod. Stejně tak mohou získat příspěvek na cyklistickou přilbu. Vše je přitom velmi jednoduché. Stačí si vyfotografovat účtenku a odeslat fotku prostřednictvím speciální aplikace. Za pár dní budou mít peníze na svém bankovním účtu.

Jaké jsou nejoblíbenější programy?

OZP přispívá na mnohé programy. Jen namátkou se jedná například o:

  •           očkování proti klíšťové encefalitidě,
  •           příspěvky na letní tábory,
  •           ozdravné pobyty,
  •           plavání, dentální hygienu.

Registrováno je v programu VITAKARTA ONLINE aktuálně více než 300 000 klientů Oborové zdravotní pojišťovny. Jen pro představu, samotná OZP má více než 730 000 klientů. Toto číslo ji řadí na třetí příčku mezi institucemi tohoto typu. Jako jediná ovšem nyní provozuje zmiňovaný eshop. I proto stojí změna zdravotní pojišťovny minimálně za zvážení.

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *