Kickbox

Osobní trenér a výuka sebeobrany v jednom? Proč ne?

Vaše fyzické kondice za moc nestojí a zároveň byste rádi ovládali alespoň základy bojového umění? Často jsou obě činnosti striktně oddělené a spojit je není vůbec jednoduché. Pokud ale najdete správného osobního trenéra, který ovládá kickbox, není to až tak neřešitelný problém. Dokonce se není problém naučit i některá ostatní bojová umění a sebeobranu. Kdo tyto služby nabízí a o jaká bojová umění a druhy tréninku se jedná? Čtěte dál, vše vám prozradíme v následujících řádcích.

Kruhový trénink

Zdroj obrázku: ivoschovanec.cz

Zdravý životní styl se může stát samozřejmostí

Kvalifikovaný a zkušený osobní trenér dbá především na to, aby se zdravý životní styl stal vaším denním chlebem. Jinými slovy, pomůže vám změnit váš život takovým způsobem, že postupně získáte návyky spojené právě se zdravým stravováním a dostatečným množství optimální pohybové aktivity. Moderní osobní trenér zvládne bez problémů doporučit jak vhodný jídelníček, tak zapojit danou osobu do správného tréninku. Výbornou volbou je osobní trenér Ivo Schovanec, který nabídne jak právě osobní trénink, tak i mnohé jiné bojové aktivity.

Efektivní osobní trénink

Sami si potřebné fitness aktivity naordinujete ve správném množství velmi složitě. Profesionál se zaměří na konkrétní nedostatky, které v pohybových aktivitách a jejich četnosti máte. Zmiňovaný osobní trenér dokáže odstranit veškeré dysbalance pohybového aparátu a aktivuje potřebný hluboký stabilizační systém. Stane se tak ještě před tím, že se začnete zabývat potřebným silovým tréninkem. Metod používá tento specialista hned několik. Jmenovat bychom měli především kruhový trénink, díky němuž se zapojí do cvičení potřebné partie těla.

Sebeobrana

Zdroj obrázku: ivoschovanec.cz

I vy se ubráníte komukoli

Současná doba je značně nejistá a o bezpečnostních rizicích se mluví takřka denně. Ivo Schovanec nabízí hned několik bojových umění. Výbornou volbou je například umění tradičních filipínských bojovníků Filipino Kali. Naučíte se jednak bránit násilí a jednak zacházet s různými zbraněmi typu hole nože apod. Využít můžete i kurzů kickboxu anebo sebeobrany. Záleží pouze na vašich preferencích.

Zdroj náhledového obrázku: ivoschovanec.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *