Odsavačka

Odsávačka na vysavač s hleny zatočí

Když přijde na dospělého člověka rýma, je to samozřejmě velmi nepříjemné a obtěžující. Vypořádání se s ní ale není nijak obtížné. Stačí pouze brát ty správné léky a dostat ze sebe co nejvíce hlenů, což smrkáním zvládne fakticky každý. Děti mají situaci poněkud ztíženou. Smrkat ještě většinou neumějí a naučit to kojence či batole je fakticky nereálné. Optimální je v tomto případě vsadit na koupi kvalitní odsávačky hlenů, která vše zvládne bez větších obtíží. Podívejme se tedy, jaké možnosti odsávačka hlenů nabízí a v jakých variantách ji lze sehnat.

Klasická ústní odsávačka hlenů

Chcete-li ušetřit a spolehnout se na své vlastní síly, je vhodné koupit klasickou ústní odsávačku hlenů, která funguje na principu podtlaku. Vy sami vdechujete pomocí hadičky vzduch, který dokáže vytláčet hleny mimo nosní dutinu. Určitě je třeba říct, že tento typ odsávačky je sice levnější, nicméně dostat hlen ven je mnohdy neskutečně náročné a nereálné. I proto je lepší sáhnout po odsávačce na vysavač.

Odsávačka na vysavač

 Moderní odsávačka na vysavač je vynikající především proto, že vám ušetří síly. Vy sami nebudete muset dýchat do trubičky, ale postačí vám pouze správně připojit celý mechanismus na vysavač. Pak jej spustíte na nejnižší výkon a budete mít jistotu, že hleny z nosu půjdou ven. Potřebovat budete pouze elektrickou energii, která pohání samotný vysavač. V každém případě si lze pořídit také aku vysavač, jenž bude v tomto ohledu mnohem nezávislejší variantou. Cenově vyjde tato odsávačka zhruba okolo 400 korun.

Odsávačka Arianna Baby-Vac 2 Ergonomic

Naším tipem je odsávačka hlenů na vysavač Arianna Baby-Vac 2 Ergonomic. Ta nabízí maximální komfort a malé dítě bude moci pohodlně dýchat tak, jak potřebuje. Klidný spánek bude zajištěn. Výborné je u ní i zcela pohodlné a jednoduché čištění. Stačí ji pouze propláchnout vodou a máte pokoj.

Zdroj náhledového obrázku: srovname.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *