Masáže doma

Mobilní masáže se o vaše tělo postarají u vás doma

Cítíte, že je váš organismus unavený a některé svaly jsou přespřílišně ztuhlé? Není se čemu divit, hektický život spojený se spoustou stresových situací tomu značně napomáhá! Najít si čas na masáž či speciální fyzioterapeutické ošetření a doporučení je většinou velmi složité. I proto se vyplatí vsadit na mobilní masáže, jež se vyznačují tím, že je můžete absolvovat přímo u vás doma. V následujících řádcích se na tento typ masáží soustředíme podrobněji a uvedeme jejich další přednosti.

Jak probíhá mobilní masáž?

Masáže až do domu probíhají poměrně jednoduše. Nejprve kontaktujete společnost, která se jimi zabývá, a potvrdíte si termín. Určitě byste si měli dát při výběru pozor, jelikož optimální jsou především firmy, které nabízejí služby, jež vykonávají profesionální fyzioterapeuti schopní přesně diagnostikovat váš problém a následně jej efektivně řešit. Stanovení anamnézy je nezbytné k tomu, aby byl masážní postup aplikován přesně na místo, kde je to zapotřebí. Vašemu aktuálnímu zdravotnímu stavu se musí přizpůsobit i cíl celé terapie.

Chování v době masáže

Příprava na masáže není nijak náročná. Optimální variantu představuje sprcha či teplá koupel. Svaly se díky ní předehřejí a tělo bude na masírování reagovat mnohem rychleji. Vy sami byste měli mít možnost volby programu dle svého vlastního přání. Po některých masážích, mezi něž patří například Dornova anebo hloubková cílená, můžete pociťovat zhruba 2 dny ještě drobnou ztuhlost svalstva. Po zmiňované době ale vše ustoupí a budete se cítit skvěle.

Typy mobilních masáží

Jestliže chcete vsadit na kvalitu, vyplatí se mobilní masáže Praha u FyzioDomu.cz. Profesionální fyzioterapeuti se o vás postarají přímo v pohodlí vlastního domu. Vybrat si budete moci z několika druhů masáží, mezi které patří masáže hloubkové, lávovými kameny, havajské, relaxační, pro těhotné a jiné.

Zdroj náhledového obrázku: fyziodomu.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *