Jednoduchý test vám ukáže, jestli trpíte intolerancí na určité potraviny

Zdravá a vyvážená strava je alfou i omegou spokojeného života. Dodává nám energii, stará se o adekvátní chod tisíců procesů v těle i mozku, zlepšuje naši náladu a prodlužuje život. Každý z nás je však trochu jiný, takže na nás platí odlišný přístup. Chcete zjistit, jaké látky jsou pro vás optimální? Udělejte si jednoduchý test.

Test potravinových intolerancí

Pokud máte problémy s trávením, nevysvětlitelnou změnou hmotnosti nebo častou nevolností, udělejte si test na potravinové intolerance. Ten pracuje s 287 nejběžnějšími potravinami v českém jídelníčku. Vše funguje na základě odběru trošky krve a následného laboratorního vyšetření.

V mžiku obdržíte přehlednou výsledkovou zprávu, v níž si přečtete, na které potraviny jste citliví. Stejně tak se dozvíte, čím je nahradit. Dokonce zjistíte, jaké konkrétní příznaky budete pociťovat při konzumaci „špatných“ surovin.

Foto: image.pobo.cz

Změňte svůj jídelníček

Co si počít v situaci, kdy jste si nechali udělat alergie na potraviny test a nyní držíte výsledky v ruce? Odpovědí je samozřejmě změna jídelníčku. V žádném případě se nevyhýbejte ani moderním doplňkům stravy.

S překopáním stravovacího stylu vám pomůže inovativní česká společnost GenX (její webové stránky najdete pod odkazem www.genx.cz). Tento tým je složený z lékařů, specialistů na výživu, odborníků na vývoj potravinových doplňků, psychologů, koučů a milovníků zdravého životního stylu.

Tito odborníci provádí komplexní testy intolerancí, alergií i složení střevního mikrobiomu. Stejně tak vyvíjí vlastní doplňky stravy, které jsou vytvořené na základě nejnovějších vědeckých poznatků. Díky tomu v nich nenajdete nesmyslné přídatné látky a neúčinné formy vitamínů/minerálů (jako tomu je u většiny běžných suplementů z lékáren).

Náhledové foto: cdn.myshoptet.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.