Erotická masáž

Jak na erotickou masáž 7krát jinak

Víte, že můžete použít různé způsoby, jak na erotickou masáž, abyste si zpestřili společné chvilky s partnerem? Nabídneme vám 8 typů, které můžete buď vyzkoušet u sebe doma, nebo zajít do salonu.

Erotické masáže nemusí nutně mít za konečný cíl orgasmus nebo ejakulaci, ale mohou též pomoci lidem soustředit se na příjemné pocity během prožitku. Pokud jste ve vztahu, tyto typy erotických masáží mohou pár sblížit tím, jak budete vzájemně prozkoumávat svá těla. Mohou též zmírnit bolesti intimních partií, pomáhat uvolnit vaše sexuální svaly, uvolnit vaše každodenní úzkosti a pomáhat při relaxaci.

Jak na erotickou masáž různými způsoby

Masáž čtyř rukou

Tato technika může probíhat při sezeních v salonech, kdy jeden z partnerů se může stát tzv. pomocným masérem. Doteky se mohou soustředit buď na jedno místo, nebo vaše tělo může být doslova pokryto teplou pokrývkou smyslných doteků. Tato hluboce obnovující masáž se obvykle zaměřuje na oblast dolní části zad, pánve, boků a i genitálií.

Nuru

Nuru, zvaná též Tělo na tělo, začíná sundáním si veškerého oblečení a olej se umisťuje na pasivního partnera přes tělo maséra. Ten začne olej třepat ze svého těla na tělo příjemce. Nuru znamená v japonštině „kluzký“.

Tělo příjemce bude mít pocit plného doteku, posilovaný speciálním gelem Nuru, který dále zvyšuje vaše potěšení a radost. Tato masáž vás znovu nabije silnou erotickou energií. Nuru může vyvrcholit sexuálním stykem, záleží na předchozí domluvě.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Lingam

Masáž penisu má dlouhou historii vycházející z Kámasútry, taoistického a tantrického přístupu k sexu. Cílem není primárně okamžitý orgasmus, ale naopak oddalování a násobení prožitku.

Tento název znamená „hůlku světla“ a týká se penisu. Lingam poskytuje žena, která ctí přirozené pocity a stimulaci penisu masáží. Ta zahrnuje hřídel, varlata, hráz a vnější prostatu.

Yoni

Vaginální masáž vychází ze ctění, milování a respektování přirozených stimulačních pocitů vagíny v průběhu zážitku. Termín Yoni znamená posvátný prostor nebo chrám. Díky Yoni je žena schopna zažít plný pocit úlevy a uvolnění, bez stresu nebo obav, které ji mohou trápit. Masáž začne s důrazem na celé tělo ženy pomalými, klouzavými údery, které mohou uvolnit napětí a zanechat pocit uvolněnosti a bezstarostnosti. Pokračuje věnování se erotogenním zónám a pokračuje do jejího klína.

Tantra

Tantrická masáž vychází z indické tradice, jehož součástí je jóga a sexuální terapie. Tantra se často nazývá „vědou o extázi“, která zahrnuje soustředění na sexuální podvědomí a duchovnost mezi dárcem a příjemcem. Příjemce se zaměřuje čistě na zkušenosti a osobní spokojenost. Tantra se nezaměřuje na orgasmus, ale spíše na pocity uvolnění. Lingam a Yoni jsou typy tantrických masáží.

Masáž prostaty

Tato technika stimuluje prostatickou žlázu člověka. Tantra označuje prostatu jako emoční, sexuální a posvátné místo muže. Když se prostata stimuluje, uvolňuje se tím fyzický a psychický tlak. Může to začít pomalým vnějším masírováním prostaty na hrázi a přechází k mírnému dráždění konečníku. Masáž prostaty je často spojena s Lingam pro další potěšení. Tato technika může být nápomocná mužům s rakovinou prostaty, ale jsou samozřejmě i účinné možnosti moderní medicíny.

Happy-end

Tato stimulace je přímá stimulace mužského penisu s konečným cílem ejakulace. Většinou je možné tento prvek zahrnout do závěru každé erotické masáže.

Zde máte stručný přehled různých erotických masáží, ale nejsou zdaleka všechny. Pokud máte partnera, můžete si prohloubit společný vztah a sblížit se víc, než si myslíte.

Inspiroval vás nějaký druh erotické masáže, že byste si ho chtěli vyzkoušet, a jaký? Podělte se s námi o vaše skryté touhy.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *