Krabičková dieta

Hubněte zdravě: Kvalitní krabičková dieta pod drobnohledem

Potřebujete se zbavit nepotřebných kilogramů navíc a nevíte, jaký dietní program zvolit? Pokud ano, rozhodně se vyplatí vsadit na propracovanou krabičkovou dietu. Připravit si ji můžete bez problémů doma i sami, nicméně většinou nebudete schopni přesně sestavit jídelníček a mnohé potraviny mohou být nevyhovující. I proto se vyplatí krabičková dieta, kterou sestaví specialisté na výživu, jež problematice hubnutí a stravování dobře rozumí. Výbornou volbou je portál Zdravé krabičky.cz, jehož služby si přiblížíme v následujících řádcích.

Speciálního program pro každého

Spolehnout se budete moci na celkem tři varianty krabičkových diet jak pro muže, tak i pro ženy, a to v celkových energetických hodnotách 6000, 8000 a 9000 Kj. Vstupní konzultace u specialisty je zcela zdarma a vy si budete moci vybrat variantu, která vám bude doporučena. Dopřávat si budete až 6 precizně připravených chutných jídel denně. Jednat se bude o snídani, oběd, 2 svačiny a stejné množství večeří. Dietní strava bude navíc chutná a může se do jisté míry přizpůsobit i vašemu gustu. Vypustit lze totiž některé ingredience typu ryb či jiných potravin.

Co vše je součástí krabičkové diety

Velmi důležitým momentem u tohoto typu dietního režimu je bezesporu vyhledání odborníka, který dokáže zjistit přesnou hodnotu bazálního metabolismu. Kvalitní proces hubnutí není žádná jednorázová záležitost. Počítat je třeba s hubnutím o 3 až 4 kilogramy za měsíc. Výživový poradce vám dá přesně informace o tom, zdali je vaše hubnutí zdravé a kolik z dané hmoty tvořil tuk. Přehodnotit budete muset i svůj přístup k dietám a snažit se o pravidelnou vyváženou stravu.

Zbavte se pohodlně nadváhy

Fungování dietního programu na webu Zdravé krabičky.cz je velmi jednoduché. Výživový specialista navštíví klienta přímo v dané lokalitě a provede základní diagnostiku. Samotná dieta v krabičce je řešena tak, že jsou porce jídla ve speciálních boxech dováženy ke klientům domů, a to od 16. 00 do 22. 00 h nebo v ranních hodinách, a to od 5. 30 do 9. 00 h. Vše je tak bezstarostné a pohodlné.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *