Těstoviny Perfect Pasta
18/04/2016
Kategorie: Diety, Novinky, Zdravá strava

Dietní zeleninové těstoviny Perfect Pasta si najdou místo v jakémkoli dietním režimu

Snažíte se zhubnout a milujete těstoviny, které jsou ve většině diet zakázanou či nevhodnou potravinou? Tolik byste si je dali, ale nemůžete? Nemusíte rozhodně smutnit. Tedy alespoň v případě, že si vyberete nové zeleninové těstoviny Perfect Pasta. Tato skvělá dietní potravina mající stoprocentně přírodní původ nabízí vynikající chuť bez rizika opětovného nabírání kilogramů. I proto se na ni soustředíme v následujících řádcích mnohem podrobněji a představíme si její hlavní přednosti.

Perfect Pasta

Pro celiaky, diabetiky, vegany, dietní a hubnoucí režimy

Dát si dietní těstoviny mohou celiaci, diabetici, vegani a prakticky všichni, kdo dodržují nějakou hubnoucí kúru. Tento ryze přírodní produkt totiž neobsahuje žádný lepek ani tuk. Nemá ani kalorie, což je při jakémkoli hubnutí velmi důležité. Základem těchto zeleninových těstovin je zázračná plodina Konjac Amorphalus. Jedná se o kořenovou zeleninu s původem v jihovýchodní části Asie obsahující celkem 96 % vody a 3,8 % Glucomannanu.

Potravina 21. století

Perfect Pasta se řadí mezi zdravé potraviny 21. století, a to především díky tomu, že jsou nedílnou součástí zdravého životního stylu. Získaly si i velkou oblibu u mnohých výživových specialistů z nejrůznějších společností a asociací. Jmenovat bychom z nich mohli například STOB, Asociaci výživových poradců anebo Klub celiakie Brno a mnohé další. Optimální jsou mimo jiné i pro vegetariány a vegany, kteří je ve svém jídelníčku ocení. Samozřejmostí je u nich i pravidelné kontrolování renomovanou českou laboratoří ALS. Z certifikátů, jimiž byly tyto těstoviny oceněny, jmenujme třeba KOSHER CERTIFICATE, ORGANIC CERTIFICATE anebo certifikát HACCP.

Těstoviny Perfect Pasta

Zdravé jídlo pro celou rodinu

Nákupem těstovin Perfect Pasta získáte skvělou součást jídelníčku celé rodiny. Využít je lze v rámci spousty zajímavých receptů. Díky dlouhé expirační době mohou doma sloužit klidně i jako železná zásoba pro momenty, kdy budete potřebovat rychle připravit bezlepkový pokrm.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *