irig

Chirurgická ocel – třpytivá krása bez nebezpečí alergie

 Hledáte bezpečný a odolný materiál pro své oblíbené šperky? Pak je chirurgická ocel přímo ideální. Běžně se používá ve zdravotnictví pro výrobu sterilních nástrojů i tělních implantátů. S tělesnými tekutinami nijak nereaguje a vy se tak nemusíte bát zabarvení nebo podráždění kůže. Chirurgická ocel je velmi tvárná, proto je oblíbená mimo jiné ve šperkařství. Ocelové šperky lidově nazývané šperky z chirurgické oceli patří mezi vrcholové trendy už několik let.

Šperky z oceli dokáží zároveň splnit požadavky na vysokou kvalitu a výdrž šperku i na originální a bezchybný vzhled. Zvláště náušnice z chirurgické oceli jsou velmi žádané, protože jejich temný kovový odlesk dovolí vyniknout kráse očí a tvaru obličeje, ale nestrhává přitom na sebe veškerou pozornost.

Náušnice jsou starší než pyramidy

První zmínky o používání náušnic nacházíme už v době 3 000 let př. n. l. na Dálném východě, tehdy se slavné egyptské pyramidy stále povalovaly v dolech jako obyčejné kusy pískovce. Náušnice vyjadřovaly výši společenského postavení svého nositele a i dnes dokáží náušnice identifikovat svého majitele jako příslušníka některé širší skupiny a to buď svým tvarem nebo atypickým umístěním. Už dávnou nejsou jen dámskou záležitostí, existují i náušnice pro kluky a daří se jim výborně. U nás jejich nošení zpopularizoval zpěvák Jiří Korn, kterému dodnes velice sluší.

Zdravé vlasy

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Náušnice z chirurgické oceli dokáží zvýraznit vaši krásu

Náušnice jsou šperky určené pro celodenní nošení a jejich kvalita je velmi důležitá. Špatně vyvážené náušnice z nevhodného materiálu nám mohou zadělat i na bolest hlavy. Náušnice z chirurgické oceli patří k tomu nejlepšímu, co svým uším můžete dopřát. Vybírat můžete z celé řady modelů; visací náušnice, elegantní náušnice pro ženy nebo půvabně vyhlížející náušnice pecky jsou jen zlomkem nabízených možností.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Každý by se chtěl cítit skvěle. I já. Snažím se o to a některé zajímavosti ohledně zdraví vám prozradím ve svých článcích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *