sex1

4 tipy, které ho zaručené vzruší

Možná se vám zdá, že to jiskření mezi vámi už není tím, čím bývalo. Co takhle ho zkusit trochu oživit a užívat si společné erotické chvilky stejně nažhaveně jako dřív? Máme pro vás čtyři jednoduché, za to však neuvěřitelně účinné tipy.

Zapomenuté erotogenní zóny

V prvních měsících jsou partneři celí žhaví, aby objevili i to nejnenápadnější vzrušivé místečko na svých tělech, s postupem času se ale tato samovolná erotika někam vytrácí, je tedy na čase ji znovu oživit. Zkuste svého milence znovu dráždit jazykem třeba na ušních lalůčcích, v podkolenní jamce, na bocích nebo na vnitřní straně stehen. A nebojte se použít ani zuby, ale s citem samozřejmě.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Klasika vítězí na celé čáře

Věděli jste, že tou největší erotogenní zónou je samotný mozek? Vydrážděte ho tedy rafinovanými představami svolné kurtizány. Pomohou vám k tomu například erotické síťované punčošky, transparentní erotická podprsenka nebo kalhotky nebo nestárnoucí klasika ve tvaru podvazkového pásu. Ani vyzývavý erotický korzet určitě nebude zbytečnou investicí. A večerní překvapení už se poté dostaví tak nějak samo.

Zlobivá holčička

Ve světě nestydaté erotiky teď letí 50 odstínů šedi, tak proč je nevzít na návštěvu i k vám domů? Ale úplně naruby! Buďte tentokrát vy za tu zlobivou, pořiďte si rajcovní červené nebo černé erotické prádélko, přizpůsobte slovník a v nestřeženém okamžiku ho povalte na postel. Kdyby se náhodou chtěl bránit, mějte po ruce pouta nebo alespoň hedvábnou kravatu (ale opravdu ze 100% hedvábí, jinak ty uzly už nikdy nerozvážete).

Striptýz jako z erotického baru

Návodů na domácí striptýz najdete na internetu dost a dost, ale co dělat, když se zatím na podobné divadélko jednoduše necítíte? Jděte na to od lesa. V první řadě si kupte úplně nové spodní prádlo, které na vás partner ještě nikdy neviděl. Hodí se hlavně průhledné a krajkové kousky. Obojí rafinovaným způsobem kombinuje například podprsenka z průhledného tylu a příjemné krajky, která vaše křivky dokonale obepne.

Nyní si stačí podprsenku obléci a přes ni ještě nějaké tričko s opravdu velkým výstřihem. Poté ho uchopte za ruku a dovolte mu zjistit, že jste dneska úplně náhodou zapomněla obléknout kalhotky. Jak dlouho si myslíte, že bude odolávat?

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Každý by se chtěl cítit skvěle. I já. Snažím se o to a některé zajímavosti ohledně zdraví vám prozradím ve svých článcích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *