Tinky
18/07/2016
Kategorie: Móda, Novinky

Značkové oblečení pro miminka za výhodnou cenu

Každá maminka by své dítě chtěla mít oblečené do těch nejkvalitnějších oděvů. Rodiče zkrátka chtějí svým potomkům dát to nejlepší. Často ale v tomto úmyslu brání finanční situace. I proto se vyplatí najít prodejce, který dokáže nabídnout vysoce kvalitní oděvy pro nejmenší za výhodné ceny. Naším tipem je eshop Tinky.cz, který nabízí kompletní sortiment pro kojence i starší děti. Podívejme se tedy na jeho nabídku podrobněji.

Komplexní sortiment

Každé malé dítě potřebuje prakticky ihned po narození dupačky, body a overaly. Dupačky jsou určené vyloženě pro kojence, body má dítě především na den a overaly jsou optimální pro spánek v proutěném koši či postýlce. Ideální je volit značkové kojenecké oblečení, které je pochopitelně v tomto eshopu k dispozici. Pro starší děti můžete vybírat tepláky, teplákové soupravy, šaty, sukně či zimní oblečení. Léto uteče jako voda a budete potřebovat kombinézy, zimní bundy, kabáty, rukavice a šály. Děti zkrátka musí být v teple a vy nesmíte riskovat jejich nachlazení.

Trocha adrenalinu při holandské aukci

Jestliže chcete ušetřit co největší množství peněz, vyplatí se vsadit na holandské aukce. Vybrat si velmi jednoduše můžete přímo v aukci jakýkoli sortiment z tohoto eshopu a zakliknout pole vstoupit do aukce. Jestliže se rozhodnete pro nákup čehokoli, postačí vám pouze pole s názvem Koupit za aktuální cenu a máte vyhráno. Sehnat se takto dá levné oblečení pro miminka, ale také různé hračky a jiné předměty určené pro nejmenší.

Vyberte si zboží v rámci tinkyády

Tinkyáda je speciální akce, která nabízí zboží za zvýhodněné ceny. Vztahují se k ní také i nákupy sortimentu s různými bonusy v podobě dárečků. Nakupovat můžete klidně i na splátky a v případě nákupu nad 1499 nebudete muset platit za dopravu. Vyzvednout si zakoupené zboží budete moci na více než 900 odběrných místech.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *