Obuv Rieker

Zdravotní boty Rieker: Sázka na eleganci a maximální pohodlí

Jen velmi složitě bychom hledali člověka, kterého nikdy nebolely nohy. K nepříjemnému stavu může dojít po dlouhém výletu, případně sportovní aktivitě. To by ještě nebylo tak hrozné. Pokud vás ovšem nohy bolí pravidelně i po kratších procházkách, je zapotřebí velmi rychle hledat příčiny! Ty nejčastěji tkví v nevhodně zvolené obuvi. Pokud máte nekvalitní boty, rozhodně se nemůžete nepříjemným stavům divit. Ničit si podélnou klenbu a čekat, až vaše nohy budou zcela ploché, by bylo nerozumné. Vybrat přitom správné boty není nijak složité. Naším tipem jsou zdravotní boty Rieker. My si tuto značku nejprve představíme, poté poukážeme na jejich hlavní přednosti a nezapomeneme ani upozornit na konkrétní boty.

Obuv s tradicí od roku 1874

Značka Rieker se může pochlubit poměrně dlouholetou tradicí. Společnost byla založena již v roce 1874 v bavorském lese, v Německu. Na počátku byla hlavní náplní její práce výroba obuvi a její prodej do jižní Itálie. Postupem času si ale boty získaly takový věhlas, že se výroba rozšířila a v roce 1970 bylo její sídlo přesunuto do Švýcarska a produkce mimo starý kontinent. V současnosti má společnost celkem 20 000 zaměstnanců a katalog Rieker čítá obrovské množství produktů.

Rieker X2084

Zdroj obrázku: svetbot.cz

Hlavní přednosti zdravotní obuvi Rieker

V čem je tedy zdravotní obuv Rieker tak výhodná? Především pro vysokou kvalitu materiálů, z nichž jsou boty vyráběny. Spolehnout se u nich můžete také na měkčenou stélku zajišťující mnohem vyšší komfort při chůzi. Boty jsou také lehké, což se samozřejmě logicky podílí na eliminaci případných obtíží a bolestí spojených s chůzí. Budete se v nich cítit tak pohodně jako v domácích hebkých bačkorách. Konstrukce této obuvi je také značně ohebná. O pohlcení nepříjemných nárazů se postará technologie nazvaná Antistress.

Elegantní polobotky RIEKER L7171/35 nejen pro podzimní dny

Naším tipem jsou právě tyto vkusné a maximálně pohodlné polobotky. Mimo zmiňovanou technologii Antistress jsou vybaveny také funkční vrstvou Rieker TEX zabraňující promoknutí. Přesto ale noha dokonale dýchá. A vzhled? Elegantní v několika barvách.

polobotky RIEKER L7171/35

Zdroj obrázku: svetbot.cz

Zdroj náhledového obrázku: svetbot.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *