Vyzkoušejte tuto metodu, aby vaše rande dopadlo dobře

rande

Konečně ten okouzlující chlapík, kterého potkáváte každé ráno v kavárně, vás skromně pozval na rande? Už bylo na čase! Ale den D se rychle blíží a váš ledový klid postupně nahrazuje panika. Takže jste jistě nervózní, ale musíte se uvolnit. Naučíme vás trikům, díky nimž rande proběhne bez problémů a pan dokonalý vám bude opravdu zobat z ruky. Jaká jsou pravidla?

Dejte ruce pryč od online chatu

Postavme se k tomu čelem, sociální média jsou největším katem sentimentu od inovace stahovacích oděvů. Co to má společného s vámi? Nesnižujte se k tomu, že budete hledat svého obdivovatele ve virtuálním světě. Čmuchat po informacích nebo ho prosit o přátelství! Své triumfy, zbraně a témata k diskuzi si nechte až na osobní setkání. Jedině tak pro něj můžete zůstat tajemní! Stručně řečeno, žádná komunikace dříve. Vezmete si to k srdci?

Ukažte mu, že si věříte a vážíte si sama sebe

rande 2
Foto: Pixabay

I řeč těla dokáže neuvěřitelně přeskládat karty. Pokud na rande dorazí shrbená žena s vyděšeným výrazem, dočká se jedině stoprocentního zklamání. Tohle často není správná cesta! Správný způsob je tento: upravte se, vypněte hruď a nasaďte provokativní úsměv. Váš společník rychle vycítí, že jste si jistá. A to je pro muže lákadlo jako hrom!

Neprojevujte svou emancipovanost a samostatnost

Žena by nikdy neměla příliš projevovat svou emancipaci a volnost. My chápeme, že jednoduše dokážete vyměnit pneumatiku na autě, našroubovat obrázek do zdi a přeladit satelit během několika minut, ale nyní si své superschopnosti nechte pro sebe. Málokterý muž by uvítal polovičku, která k životu nepotřebuje muže.

Moc se nezmiňujte o bývalých vztazích

Rande 3
Foto: Pixabay

Všichni varují abyste se nebavily o svých neúspěšných vztazích, a má to své opodstatnění. Stejně tak, existují i výjimky. Pokud se stane, že se zmíníte o předchozích vztazích, nestěžujte si na ně. Konverzujte o nich v dobrém, protože i to značně ovlivní to, jak vás váš partner uvidí. Uvědomte si, že vy jste žena a máte být ta hodná, i když jste si prožila karamboly ve svém milostném vztahu

Naučte se používat lichotky

Vnitřní já silnějšího pohlaví potřebuje slyšet komplimenty stejně pravidelně jako prase drbání – a to, i když si to vůbec nezaslouží. Dobře odměřený kompliment rozproudí v každém muži krev, což vám přinese tolik chtěné ovoce. Jak by to vypadalo v praxi? Využijte okamžiku a vypusťte do éteru tirádu podle svého výběru. Budete moci pochválit jeho bicepsy, jeho společné porozumění, jeho lásku k tvorům nebo jeho nadšení pro práci. Neustále je tu něco!

Zdroje info: budchlap.cz, westwing.cz

Náhledové foto: Pixabay