JumpingSPORTtrampolíny

Výběr kvalitní sportovní trampolíny: Na co všechno myslet

Trampolína přináší radost z pohybu a také zábavu. V současné době se hovoří o tomto již v podstatě tradičním sortovním náčiní v souvislosti s dětmi. Na trhu se nachází spousta modelů s ochrannou sítí. Všechny mají společného jmenovatele. Děti se dovnitř zavřou a prakticky nechtějí vylézt ven. Užívají si totiž neskonalé zábavy, při níž nechtějí být logicky rušeny. My se ale v následujících řádcích zaměříme na sportovní trampolíny, jež jsou určeny pro dospělé. Co všechno byste při výběru některé z nich měli brát v potaz?

JumpingSPORTtrampolínaZdroj obrázku: jumpingsport.cz

Bytelná konstrukce a bezpečnost

V první řadě je zapotřebí dbát při skákání na maximální bezpečnost. Nákup trampolíny, která nesplňuje přísné normy, by byl zbytečný hazard. Optimální volbou je provedení vyrobené z trubkového rámu o celkovém průměru trubek minimálně 27 mm. Tloušťka by se měla pohybovat také v minimu okolo 2 mm. Jinak stoprocentně dbejte i na přítomnost reflexního lemu, který vyznačuje jasně a zřetelně plochu určenou pro dopad. Z ostatních bezpečnostních prvků jsou výborné i nožičky opatřené protiskluzovou vrstvou. Trampolína drží jako přibitá a nezanechává stopy na podlaze.

Kvalitní materiály

Důraz je třeba klást na materiály, z nichž je trampolína vyrobena. Soustředit byste se měli především na dopadovou plochu. Jejím základem speciální tkanina, která je na jednu stranu pevná a na druhou dokonale elastická. Vyplatí se vybírat i trampolíny s větší zátěží. Ty jsou většinou vybaveny speciálním gumolanem, které umožní skákání osob s vyšší hmotností.

JumpingSPORTtrampolínyZdroj obrázku: jumpingsport.cz

JumpingSPORT trampolína jako optimální volba

Naším tipem je JumpingSPORT trampolína vyznačující se právě mnohými již jmenovanými charakteristikami. Jedná se o fitness model, který mimo jiné disponuje odnímatelným madlem a typickou inovativní konstrukcí řidítek umožňující jednoduché uchycení lahve. Trampolína je ryze českým výrobkem splňujícím ty nejpřísnější požadavky na kvalitu. Prohlédnout si ji můžete v eshopu jumpingsport.cz.

Zdroj náhledového obrázku: jumpingsport.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *