Fitness Food menu

Tipy na fitness food menu

Fitness je známy styl cvičení a posilování. Pro mnoho lidí je to však i životní styl, s kterým je spjata i specifická strava. Fitness food odmítá příliš sladké, tučné a smažené potraviny. Dále pak není žádoucí používat pilulky na hubnutí či jiné doplňky stravy (kromě opatrného aplikování u vrcholových sportovců). Pokud přecházíte na fitness styl stravování, přidejte do svého jídelníčku více ovoce, zeleniny, luštěnin, ořechů, obilovin, rýže a masa. Vhodným nápojem je čistá voda.

Nepřeberné množství receptů

Může se zdát, že fitness mnoho věcí zakazuje a proto je vaření a stravování se podle tohoto programu obtížné. Opak je pravdou. Internet či knihkupectví jsou plná receptů a kuchařek s jídly dle fitness zásad. Mnoho bloggerů se s vámi rádi podělí o výborné recepty či zajímavosti a tipy. Stačí hledat a nemusíte pátrat ani nijak důkladně. Internet fitness stylem žije. Kromě obyčejných potravin používají recepty i zvláštní suroviny jako jsou protein v prášku, müssli, různá jedlá semena či sušená ovoce.

Fitness food menu – jídlo až do domu

V dnešní době nabízí mnoho firem programy fitness food menu. Jde o programy, kdy je zákazníkovi každý den dodáváno pětichodové menu. Je zabalené ve speciálním obalu a nutričně vyvážené a poskytuje přesně popsaná množství živin. Cena se pohybuje okolo 300 korun na den a týdenní menu je většinou vyvěšeno na internetových stránkách s možností hodnotit konkrétní jídla.

Ohlasy na FF Menu

Recenze a ohlasy na některý z takových dietních programů jsou různé. Část klientů tvrdí, že jejich spokojenost je zapříčiněna hlavně výbornou chutí dovážených jídel, pohodlnou dostupností (dovoz do domu) a pozorovatelnými účinky (méně únavy, lepší pleť, hubnutí). Plusem pro fitness food menu je také to, že hubnutí nastává velmi rychle (okolo jednoho až dvou měsíců). Kritika firem a programů FF menu je však vystavěná na tom, že služba se zdá předražená. Občas uživatelé negativně hodnotí kvalitu jídla, která někdy bývá horší. Dalším problém je to, že dle některých odborníků i klientů je strava energeticky nevyvážená. Špatné zkušenosti však mohou pramenit i z toho, že většina těchto firem funguje na principu franchizy. Každá buňka tak může mít jinou kvalitu služeb i jídel. Důležité tedy je se vždy předem informovat o kvalitě takových firem ve vašem okolí.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *