Brusle 2v1

Tip na brusle 2v1

Zimní i kolečkové brusle v jednom? Ano jde to! Jsou to univerzální brusle vhodné pro děti i dospělé. Jejich zimní verze na led má na podvozku nůž z oceli a letní verze zase kolečka. Navíc tyto brusle 2v1 jsou vybaveny systémem nastavení velikosti.  Systém se ovládá snadno, tlačítkem. A jak takové brusle vybrat nebo které jsou nejlepší?

Výhody bruslí 2v1

Brusle 2v1 mají moderní design a zároveň splňují nejpřísnější kriteria bezpečnosti. Jsou skvělým dárkem pro děti každého věku i pro dospělé.  Mezi hlavní výhody těchto bruslí patří univerzálnost. Máte totiž dvoje brusle v jednom. To znamená spojení kolečkových bruslí např. dámských a dámských ledních bruslí.  Z toho vyplývá i finanční úspora, protože už nemusíte kupovat lední i in-line brusle.  Další výhodou je nastavitelnost velikosti, navíc brusle mají jednoduché nazouvání i zapínání, takže jej zvládnou v pohodě i děti a zesílený rám pro in line bruslení.  Rám totiž přispívá k větší bezpečnosti.

Jak brusle 2v1 vybírat?

Při výběru bruslí 2v1 bychom se měli zaměřit především na celkovou kvalitu. U dospělé osoby navíc na nosnost, která může být 70, 80 i 100 kg.  Zvolte nastavitelnou velikost, která se pohybuje u S: 30-33, M: 34-37 a L: 38-41. Ve chvíli, kdy budete dětské brusle 2v1 nastavovat, dávejte si pozor na to, aby velikost nebyla vyšší, jak 3 čísla než je noha dítěte. Vždy dětské brusle na led i na cestu vyzkoušejte s dítětem, nejlépe se silnými ponožkami.  Určitě podobně jako u boty na běh nešetřete na kvalitě, dětská noha se ještě vyvíjí a roste.

Které jsou ty nejlepší brusle?

Mezi nejprodávanější brusle 2v1 na našem trhu patří brusle od značky Worker, kterou nabízí český výrobce i prodejce. V kamenných prodejnách i na e-shopu nakoupíte spoustu výrobků od této značky pro děti i dospělé. Na internetu dokonce narazíte na hodnocení nad 90% této značky  dle recenzí uživatelů. Nejoblíbenějším produktem jsou univerzální brusle Worker Naare.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *