Trička z retro kolekce

GeekShirts.cz: Bob a Bobek a Maxipes Fík v libovolných motivech

Uvažujete o pořízení originálního trička nebo mikiny? Pak budete zcela jistě dbát hlavně na výběr toho správného motivu. K dispozici je jich dnes hodně. Pokud byste rádi vsadili na něco tradičního, ale přitom milého a neotřelého, rozhodně se nebojte tradičních českých večerníčkových postav. Takový Bob a Bobek stoprocentně patří mezi nadčasovou klasiku, jež pobaví v jakékoli době. Podobně je na tom i slavným pohádkový hafan Fík. Líbí se jak malým dětem, tak i dospělým. V jakých podobách lze tradiční trička s těmito hrdiny zakoupit a kde tak učinit?

Králíci z klobouku slavného kouzelníka

Znáte kouzelníka Pokustóna? Asi jen z doslechu. Ano, jedná se o muže, jemuž patří klobouk, v němž přebývají dva nezbední králíci Bob a Bobek. Právě jejich příběhy si užíváme již od roku 1979, kdy se začal tento seriál vysílat v rámci večerníčků. Tradiční obrázky Vladimíra Jiránka si získaly takový obdiv, že je dnes najdeme třeba i na tričkách nebo na různých předmětech denního i občasného užitku. Na tričkách vypadají moc hezky tyto tradiční české retro motivy v podobě obou králíků a zeměkoule. Vybrat si můžete i výjev s kloboukem či s bruslemi.

Tričko Bob a Bobek

Zdroj obrázku: geekshirts.cz

Vtipný Maxipes Fík v mnoha podobách

Už jste viděli obrovského psa, který by se nevešel ani do obří boudy? Určitě. Maxipes Fík vyrostl malé Áji opravdu hodně. Je ovšem milý a hlavně vtipný. Vídat tohoto roztomilého hromotluka můžete na obrazovkách od roku 1979. Na tričku vypadá perfektně třeba v momentu, kdy nese obrovský růžový maxi dort. Stejně tak je moc hezký i výjev s Fíkem jedoucím v autě a majícím místo helmy ptačí hnízdo.

Tričko Maxipes Fík

Zdroj obrázku: geekshirts.cz

Nechte si vytvořit vlastní motiv s Fíkem či králíky z klobouku

Rádi byste měli stoprocentně originální tričko či mikinu? Není problém. Své představy stačí sdělit na GeekShirts.cz a vytvoří vám tady přesně takový obrázek, jaký budete požadovat. Firma vlastnící speciální licenci na Boba a Bobka i Maxipsa Fíka spolupracuje s profi grafiky, jež si poradí i se složitými motivy.

Zdroj náhledového obrázku: geekshirts.cz  

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *