obl2

Symbolika barev v našem šatníku – jak ovlivňují vaše zdraví?

Vládne ve vašem šatníku jedna jediná barva nebo je spíše veselým mixem s vizáží duhy? A liší se barvy vašeho spodního prádlo od vašich svršků? Prozradíme vám, co to o vás vypovídá.

Bílá

Bílá barva symbolizuje čistotu a nevinnost. Sebevědomé, vyrovnané a upřímné ženy tedy rády sahají po bílých halenkách a košilích. Bílé spodní prádlo zase vypovídá o skryté hravosti a schopnosti řešit nenadálé problémy. A to nejen v intimní oblasti.

Žlutá

Se žlutou vždycky zazáříte. Hodí se, pokud na sebe ráda poutáte pozornost a jste plná optimismu a radosti do života. Žlutá barva také působí pozitivně na vaše myšlení a kreativitu, hodí se tedy skvěle třeba na pracovní schůzky, nabudí totiž nejen vás ale i vaše kolegy. Žluté odstíny jsou prvními barvami, které oči z celkové obrazu zaregistrují. Žlutá dámská podprsenka tedy svědčí o velké vynalézavosti a dravosti, ukryté hluboko ve vás.

Červená

Tato výrazná barva ze všeho nejvíce připomíná energii ohně a pro mužské oko je doslova magnetem. Symbolizuje štěstí a také radost ze života. V intimním šatníku pak především sílu, vzrušení a nevyčerpatelnou vnitřní sílu. Ženy, které rády nosí červené spodní prádlo, prý dosahují častěji vícenásobného orgasmu.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Modrá

Klid, pokoj a harmonie – takhle mluví na své okolí modrá. Příliš tmavé nebo našedlé odstíny jsou však spíše vodítkem k depresivním stavům duše a smutku. Šuplík, který zaplňují modré kalhotky a podprsenky, pak hovoří o nepředvídatelných výbuších vášně, který bývají kompenzovány nestejně dlouhými období úplného odříkání.

Zelená

Zelená barva v sobě nese poselství nového života, harmonie a naděje. Nosí ji optimisté a lidé, kteří rádi plánují. Představuje také vysoké organizační schopnosti. Zelené spodní prádlo nahrává skryté kreativitě a nepředstíraným emocím.

Černá

Černé halenky a blůzy hovoří o pocitech deprese nebo o příliš strohém vkusu, který nemá rád jakékoliv změny. Černé erotické prádlo ale hovoří spíše o dominanci, rafinovanosti a vytrvalosti.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Každý by se chtěl cítit skvěle. I já. Snažím se o to a některé zajímavosti ohledně zdraví vám prozradím ve svých článcích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *