Mensicol

Snižte bolestivost menstruace a vyhněte se problémům s klimakteriem

Menstruace provází ženy po velkou část jejich života. Jedná se o periodický cyklus, kdy je odváděno neoplodněné vajíčko spolu s krví mimo ženské tělo. Zdravé ženy mají pravidelně se opakující krvácení každý měsíc. Při jakýchkoli odchylkách řeší nastalou situaci lékař. Menstruace je typická i určitou mírou bolesti, která se individuálně liší u každé z žen. Některé při ní prožívají doslova muka. Velkou bolestivost je přitom možné eliminovat. Užívat můžete předepsané medikamenty. S nimi se ale do organismu dostává spousta nežádoucích látek. Proto se vyplatí vsadit na prevenci v podob doplňku stravy Mensicol, který si představíme.

Novinka na trhu v České republice

Mensicol je novým přípravkem, který dokáže zajistit menstruační komfort a pomáhá i při potížích s klimakteriem. Jeho základem je výtažek z rostliny Vitex agnus casus, která je česky označována jako drnek obecný. Setkat se lze v různých publikacích i s názvem mnišský pepř. Jedná se o rostlinu, jež je díky svým účinkům určena převážně ženám. Užívat jej mohou při mnohých problémech, které mohou v souvislosti s jejich menstruačním cyklem nastat.

Zbavte se bolesti i nadměrného krvácení

Vynikající je tento doplněk stravy především na zmírnění bolestivosti, s níž je krvácení u většiny žen nedílně spjato. Je jasné, že práh bolestivosti se různí, nicméně neustále řešení celé situace volně prodejnými prášky na bolest je neefektivní. V daném okamžiku sice pomohou, nicméně v dlouhodobém horizontu nadměrně zatěžují játra a mnohé další vnitřní orgány. Mensicol pomůže i při eliminaci nadměrného krvácení.

Pomůže s pravidelností cyklu

Spolehnout se budete moci na pozitivní účinky preparátu i v případě rozhozeného menstruačního cyklu. Pomáhá i při krvácení z dělohy a při potížích, které způsobuje klimakterium. Užívá se jedna tableta dvakrát denně. Jedno balení obsahuje celkem 90 kusů.

Zdroj náhledového obrázku: maxivitalis.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *