Přípravky Phyteneo

Rýma a zažívací obtíže na dovolené? Víme, jak se jich rychle zbavit

Léto je v plném proudu a mnozí z nás se už vydávají na zaslouženou dovolenou. Ne vždy ale všechno musí proběhnout dle představ. Mohou se totiž dostavit nepříjemné zdravotní obtíže. Řešit je musíte co nejrychleji a nejefektivněji. Především v zahraničních letoviscích optimálně bez zásahu odborníků, jejichž služby jsou samozřejmě velmi nákladné. My se v následujících řádcích zaměříme na fytofarmaka, jež se dokážou se zmiňovanými obtížemi bez větších potíží vypořádat. Mimo jiné upozorníme i na výrobce léčiv určených pro potírání dalších neduhů.

Co jsou fytofarmaka?

Ještě jste tento termín nikdy neslyšeli nebo nevíte, co znamená? Léčiva lze obecně rozdělit na dvě základní kategorie, a to syntetické zdravotní prostředky a čistě přírodní. Prvně jmenovaná léčiva obsahují konkrétní léčivou látku ve vyšší koncentraci, nicméně s umělými látkami. Fytofarmaka jsou naopak produkty fytofarmaceutického průmyslu a vyznačují se absencí jakýchkoli syntetických látek. Eliminuje se tak riziko potenciálních vedlejších účinků zapříčiněných právě umělými příměsemi.

Phyteneo žaludeční kapky

Při jakých obtížích jsou optimální?

Fytofarmaka se prosazují při léčbě mnohých běžných obtíží. Mezi ty patří především bradavice a kožní problémy. Stejně tak přírodní molekuly dokážou efektivně působit při zánětech v uších. Kapky Otic Solution s velmi účinným rostlinným extraktem se dostanou přímo na místo určení a prostřednictvím účinné látky cholin salicylát pomohou. Fytofarmaka jsou určena mimo jiné také k eliminaci žaludečních obtíží. Hodit se vám při rýmě bude i přípravek NeoRhin.

Kde se o přípravcích dozvíte více?

Ať už potřebujete zdravotní prostředky, doplňky stravy anebo kosmetické prostředky spadající pod fytofarmaka, podívejte se na nabídku společnosti Phyteneo na webu phyteneo.cz. O všech přípravcích se toho dozvíte ještě mnohem více.

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *