Přípravky Phyteneo

Rýma a zažívací obtíže na dovolené? Víme, jak se jich rychle zbavit

Léto je v plném proudu a mnozí z nás se už vydávají na zaslouženou dovolenou. Ne vždy ale všechno musí proběhnout dle představ. Mohou se totiž dostavit nepříjemné zdravotní obtíže. Řešit je musíte co nejrychleji a nejefektivněji. Především v zahraničních letoviscích optimálně bez zásahu odborníků, jejichž služby jsou samozřejmě velmi nákladné. My se v následujících řádcích zaměříme na fytofarmaka, jež se dokážou se zmiňovanými obtížemi bez větších potíží vypořádat. Mimo jiné upozorníme i na výrobce léčiv určených pro potírání dalších neduhů.

Co jsou fytofarmaka?

Ještě jste tento termín nikdy neslyšeli nebo nevíte, co znamená? Léčiva lze obecně rozdělit na dvě základní kategorie, a to syntetické zdravotní prostředky a čistě přírodní. Prvně jmenovaná léčiva obsahují konkrétní léčivou látku ve vyšší koncentraci, nicméně s umělými látkami. Fytofarmaka jsou naopak produkty fytofarmaceutického průmyslu a vyznačují se absencí jakýchkoli syntetických látek. Eliminuje se tak riziko potenciálních vedlejších účinků zapříčiněných právě umělými příměsemi.

Phyteneo žaludeční kapky

Zdroj obrázku: phyteneo.cz

Při jakých obtížích jsou optimální?

Fytofarmaka se prosazují při léčbě mnohých běžných obtíží. Mezi ty patří především bradavice a kožní problémy. Stejně tak přírodní molekuly dokážou efektivně působit při zánětech v uších. Kapky Otic Solution s velmi účinným rostlinným extraktem se dostanou přímo na místo určení a prostřednictvím účinné látky cholin salicylát pomohou. Fytofarmaka jsou určena mimo jiné také k eliminaci žaludečních obtíží. Hodit se vám při rýmě bude i přípravek NeoRhin.

Kde se o přípravcích dozvíte více?

Ať už potřebujete zdravotní prostředky, doplňky stravy anebo kosmetické prostředky spadající pod fytofarmaka, podívejte se na nabídku společnosti Phyteneo na webu phyteneo.cz. O všech přípravcích se toho dozvíte ještě mnohem více.

Zdroj náhledového obrázku: phyteneo.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *