Ria Mánie

Ria Mánie: Soutěž s dámskými tampony slibuje až 6 000 cen

Tampony Ria patří díky své kvalitě a výhodné ceně k jedněm z nejznámějších produktů svého druhu na tuzemském trhu. Jejich nákup je sám o sobě výhodný. V současnosti se k nim navíc pojí soutěž, v níž můžete vyhrát až 6000 skvělých cen. Že nevíte, jakým způsobem se do ní zapojit a co všechno vlastně můžete vyhrát? Nevadí, rádi vám ukážeme nejen ceny, ale i její princip a podáme další důležité informace, aby se až vám přiblížila některá z cen.

Získejte skvělé ceny!

Hlavním lákadlem soutěže jsou skvělé ceny. Vyhrát budete moci 3 kusy iPhone 6S Rose Gold anebo 8 letenek určených pro dvě osoby do nejznámějších evropských metropolí, jimiž jsou Milano, Berlín, Londýn či Paříž. Vyhrát můžete i jeden z 220 dárkových poukazů na nákup v eshopu Parfums.cz. Ve hře je i značková parfémová voda Chloe. Prvních 5 000 registrovaných účtenek navíc získá jako výhru, a to tampony Ria Normal Comfort 16 ks.

Ceny Ria Mánie

Zdroj obrázku: riagirl.cz

Jak na to?

Jak již bylo řečeno, dámská hygiena je velmi důležitá a nezbytná, a tak se vám budou značkové tampony jistě hodit. Cesta za výhrou je v případě jejich nákupu velmi jednoduchá. Stačí pouze zaregistrovat účtenku v konkrétní čas hracího kola a budete mít jedinečnou šanci dostat se ke kýžené výhře. Čím více jich zaregistrujete, tím větší budete mít možnost vyhrát! Registrace probíhá přímo na webu Ria Mánie riagirl.cz. Právě tady můžete účtenky nejen registrovat, ale zjistit si i časy, kdy můžete být úspěšní! Stejně tak zde najdete i všechny podrobné informace, jež se vám mohou hodit.

Už jste vyhrála?

Ověření si výhry je velmi jednoduché. Na zmiňovaném webu si stačí najít seznam výherců a budete ihned vědět, zdali se k vám přiklonilo tolik potřebné štěstí. Pokud jste mu ale milé dámy šly naproti, vaše šance jsou vysoké. I proto neváhejte a zúčastněte se soutěže co nejdříve.

Autorka článku: Jana Bartošová

Zdroj náhledového obrázku: riagirl.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *