Při sportu se psem chtějte víc, než jen obyčejné vodítko

Běh a další pohybové aktivity patří bezpochyby k tomu nejpříjemnějšímu, co se svým psem můžete zažít. Zdraví prospěšný pohyb ještě doplňuje přítomnost vašeho nejlepšího čtyřnohého přítele a celý proces má pak k ubíjející nudě hodně daleko. Prospějete fyzické kondici své i svého psa, kterého navíc ještě můžete snadno a účinně trénovat. Ale rozhodně ne s obyčejným vodítkem.

Pokud jste už někdy zkoušeli vyběhnout v závěsu s jedním nebo více psy, jistě jste brzy zaregistrovali nepohodlí, které vám přináší vodítko držené v ruce. Jeho přivázaní k pasu nebo k batohu ale nevyřeší vůbec nic. Psa pak nemáte téměř vůbec pod kontrolou a navíc vás jeho pohyb a tak může nepříjemně prohýbat do luku a způsobovat tak bolesti zad nebo ramen. S chytrým vodítkem lishinu se ale tyto situace stanou minulostí.

Inovativní vodítko způsobilo revoluci ve sportování se psy

Pokud si vše shrneme, je pro sportovce-pejskaře nejdůležitější mít volné ruce a zároveň držet svého psa pod absolutní kontrolou. Handsfree vodítko lishinu umí obojí. Díky jedinečnému designu ho lze pohodlně připnout na zápěstí (vhodné pro mužskou i ženskou ruku) a aktivní brzda fungující na principu bezpečnostního pásu v autě udržuje psa v bezpečí. Sama se aktivujte, pokud pes popoběhne nebo poodskočí nebo když lehce trhnete rukou směrem od psa. Zároveň se ozve zvuk podobný klikru, který si pes velmi brzy spojí s příkazem „Ne“ nebo „Nesmíš!“

Zároveň lze moderní vodítko lishinu držet i v ruce díky pohodlnému polstrování nebo ho připnout k batohu či zábradlí. Oceníte i jeho působivý design a vzhled, který si můžete přizpůsobit svému sportovnímu oblečení díky šesti barvám vyměnitelných krytů, což oceníte na závodech i při běžné vycházce. Díky dokoupitelné rozdvojce můžete svému psímu společníkovi přibrat na procházku i kamaráda. Jakmile jednou vyzkoušíte handsfree vodítko lishinu, už nikdy nebudete chtít jiné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *