Pořiďte si lubrikační gel! Zpříjemníte si nejen intimní chvilky

Používáte lubrikační gel? V současné době pro mnohé poněkud zbytečná otázka. Přesto se najdou lidé, kteří o těchto skvělých, a nejenom zcela intimních pomocnících, příliš neví. Je to škoda, protože vám mohou poskytnout mnohem delší a lepší milování, perfektní masáže nebo jenom dokonale vylepší předehru. V každém případě se v takovýchto případech vyplatí. My se v následujících řádcích podíváme na to, jak vybrat ten správný a samozřejmě také doporučíme alternativy jejich využití a upozorníme na novinky ze světa lubrikačních gelů.

Jaké typy lubrikačních gelů vybírat?

V podstatě máte na výběr ze třech variací. K dispozici jsou lubrikanty na bázi oleje, vody nebo silikonu. Samozřejmě lze volit i ze speciálních, jež také uvedeme.

Olejová báze

Lubrikační gely na olejové bázi se vyznačují poněkud pomalejším schnutím, než je tomu u těch na vodním základu. Výborné jsou hlavně při masážích. Pro erotické pomůcky nebo milování se s kondomem příliš doporučovány nejsou. Mohou poškozovat jejich povrch.

Vodní báze

Právě tyto lubrikační gely jsou vynikající v tom, že nijak nezatěžují organismus a jsou zcela přirozené. Z pokožky se smyjí naprosto jednoduchým způsobem. Jen počítejte s tím, že jejich konzistence nevydrží tak dlouho jako u olejových.

Silikonové lubrikanty

Dokážou nabídnout maximální komfort a neskutečně dlouhodobý prožitek. Vůbec nelepí a klidně si s nimi můžete užívat i ve vodě. Jen jsou poněkud dražší a také se nedoporučují v kombinaci s kondomem.

Lubrikační gel

Využití se různí

Nikde není psáno, že byste museli využívat lubrikační gely jen při samotném milování. Ano, vše je takto snazší, sex se prodlouží a dochází ke zvýšení citlivosti v intimních partiích. Přesto není problém vybírat i nejrůznější masážní oleje pro příjemné doteky masážního charakteru. Při předehře se též náramně pobavíte.

Lubrikační gel

Aromatizované lubrikanty. Proč ne?

Hodně dobrou volbu představují aromatické lubrikanty. Máte rádi vůni vanilky, jahod, či dokonce tiramisu? Není důvod, proč byste si takový požitek měli odepírat. A nevzhledné žmolky, které bohužel kazily veškerý požitek? Ty už jsou dávno minulostí, pokožka zůstává po použití lubrikantu dokonale hladká a jemná.

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *