Trička xfer

Pohodlné tričko jako základ letního outfitu

Léto je v plném proudu a mnozí z nás velmi dobře ví, co si mají obléct. Kdybychom měli hledat nejoblíbenější součást šatníku většiny lidí, stoprocentně bychom narazili na trička. Ta se dnes vyrábí ve spoustě nejrůznějších provedení, a tak není od věci se na některá základní podívat poněkud podrobněji. V následujících řádcích se zkusíme zaměřit jak na klasické modely pro muže i ženy, tak na některá méně tradiční trička.

Pánské funkční tričkoZdroj obrázku: xfer.cz

Jaká pánská trička aktuálně frčí?

Volba konkrétního modelu se odvíjí především od aktivity, již vykonáváte. Asi největší klasiku představují pánská trička krátký rukáv v bavlněné podobě. Nosit je lze při jakýchkoli příležitostech. Jestliže byste rádi spíše model pro aktivní část dne, pak vsaďte na funkční materiály. Tato trička vypadají také perfektně. Zajímavá jsou třeba ta s viditelnými švy na rukávech nebo dvoubarevná. Připadat si v takovémto modelu budete pohodlně i při vyšší námaze. Hodně záleží mimo jiné i na střihu. U funkčních triček se může jednat i o poměrně přiléhavé střihy.

Pánské tričkoZdroj obrázku: xfer.cz

Ženy se musí cítit komfortně a zároveň líbit…

I kvalitní dámská trička krátký rukáv existují ve spoustě variací. Střih dámských triček je řešen tak, že jsou přiléhavá. Optimální jsou také funkční typy vyznačující se efektivním odvodem potu mimo povrch těla. Vybírat si lze i varianty s různými výstřihy. Hezky vypadá tričko s krátkým rukávem a uzlem na boční části. Zaujmou ale i topy oversize s krátkým rukávem a průkrčníkem kulatého tvaru.

Top oversize tričkoZdroj obrázku: xfer.cz

Méně někdy znamená více

K dispozici je i spousta jiných zajímavých modelů triček. V parném létě se vyplatí třeba tílka odhalující mnohem větší část těla. Zajímavé jsou i pánské polokošile působící společenským, ale nikoli příliš konvenčním dojmem. Dámy mohou zaujmout i nejrůznějšími zkrácenými topy. Určitě vsaďte na barvy, jež v létě letí. Na xfer.cz si jistě ze spousty barevných i vzorových variací vyberete takovou, s níž zaujmete a budete se přitom cítit příjemně.

Zdroj náhledového obrázku: xfer.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *